Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon tanácstalan vagyok....

Nagyon tanácstalan vagyok. Miért alszik az 5 éves lány?

Figyelt kérdés
Most kezdte a speciális ovit, mert autista. A saját szobájában kezdett aludni egy hónapja. Ma egész este fent van. 6-kor kelnie. Nagyon nyugtalan. Nem tud egyáltalán egyedül aludni.
2023. szept. 14. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor talámn be kéne menni, megnyugtatni, altatni.

Lehet fél, rosszat álmodott...

2023. szept. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Mivel most kezdte at ovit szerintem megviselte, álmában újra atélte, új ingerek érték, azért nem alszik szerintem .

Az autista gyerekek a változást másképp élik meg .

Ahogy az első válaszoló írta még kell nyugtatni mellé feküdni amíg el nek alszik

2023. szept. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom nem autista, mégis, harmadik napja volt az oviban, éjjel három órát fent volt csak úgy, utánam sírt, mellettem meg nyögdécselt, végül az apja mellett aludt el. (Évek óta egyedül átalussza az éjszakát, csak hogy lásd a különbséget).


Szóval, ha egy neurotipikus gyereket így megvisel a dolog, ne csodálkozz a lányodon.

2023. szept. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Időjárási front volt az elmúlt éjjel!

Az egész családunk rosszul aludt. Feleségem 2 órát fent volt éjjel, én mindenféle zavarosakat álmodtam. A gyerekek meg nehezen ébredtek.

Ha mi, egészséges felnőttek is megérezzük, akkor egy érzékeny szervezetű kisgyerek, pláne, ha autista, nyilván ennél csak jobban megérzi.

2023. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!