Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodàba menet reggel kinèl...

Óvodàba menet reggel kinèl milyen,mennyire zökkenőmentes?

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 07:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk semmi probléma vele.

Keltem, öltözünk, ülünk a kocsiba és megyünk.

2023. szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondolok,hogy ez a póló nem jó meg az a pulóver kell ,nem akarok oviba menni stb....

Nálunk ezen megy nèmi macera ,hogy melyik ruhát akarja

2023. szept. 15. 08:01
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk nincs ilyen.

Megkérdezem melyiket akarja felvenni, felsorolom mik vannak, hogy pl

Legos, mancs őrjáratos, dínós stb póló.. ő meg valaszt melyiket venné fel szivesen. Ugyan ez a nadrág, pulcsi is. Nem én döntöm el, hogs ebbe mész és kész.


Olyan meg talán 2x volt, hogy "nem akarok oviba menni". Középsős egyébként a fiam.


1#

2023. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Hát itt mondják, hogy teljesen rendben van a gyerek mikor készülődnek. Ja, ezt hittem én is egy ideig.

Aztán mintha beütött volna valami, elkezdett mindenen hisztizni.

Ez nem jó, az nem jó… nem akar menni, nem akar ottaludni, nem jó ez a haj, nem ezt akarja enni stb stb

Van hogy direkt felkeltem 1 órával korábban a tényleges kelési idő helyett, hogy biztos elkészüljünk mert botrány néha amiket levág

2023. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen mi se akarunk dönteni ,de amikor pont szennyesbe van amit akar ès semelyiket se akarja a lehetőségek közül.

De rövid kínlódás után megy minden.

2023. szept. 15. 08:10
 6/19 A kérdező kommentje:

Abban reménykedek ,hogy rosszabb ne legyen mert ez így mèg kezelhető.

Utána az úton már nem tèma ès az oviba az elválás se egyelőre, remélem ez így is marad.

2023. szept. 15. 08:19
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Egy éve ovis. Soha nem volt probléma még. Mindig lelkes reggel.
2023. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb kihagyás (pl betegség, hosszú hétvége, nyári szünet, stb) után kicsit nehezebben indulnak be a dolgok, de a hét közepére már akkor is viszonylag zökkenőmentes. Hangulatától függően nyafog, hogy most nem akar menni meg nem jó a frizura meg nem akarja felvenni a ruhát meg akármi, de ez viszonylag ritka. Általában azért jókedvű és örömmel megy oviba. Remélem így is marad :D
2023. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 9 éves de 3 éves korától mióta oviba került egy kezemen meg tudom számolni hányszor indult normálisan a nap.
2023. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ma reggel azon ment az ordítás, hogy a testvére ránézett (3 éves és 11 éves gyerekeim vannak) :)
2023. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!