Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit utaztatok az első...

Mennyit utaztatok az első hónapokban a picivel? Zökkenőmentes volt minden?

Figyelt kérdés

Decemberben utazunk 3 hétre nyaralni, akkor lesz 4 hónapos a lányunk.

Utána még elutazunk februárban 10 napra, lesz egy hetes és egy öt, majd egy 3 napos síelés, wellnessel egybekötve.


Picit félek, hogy hogy fogja bírni, mert eddig csak a Zürich-Budapest vonalon repültünk, meg volt egy 3 órás autóútja, amit végig aludt és egy wellnesshétvége, ahol szintén nem volt baj.

A nővéremék 2 kisgyerekkel (3 és 1 évesek) simán mennek mindenhova, ez ad nekem is egy kis magabiztosságot, hogyha nekik megy két rosszcsonttal, akkor talán nekünk is menni fog.


2015. nov. 7. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Mi nem utaztunk sosem, és nem is értem hogy egy ilyen kicsi babát hogy van szíve egyeseknek összevissza rángatni, csupán a rongyrázás kedvéért. De nem vagyunk egyformák szerencsére. 1 éves gyereket már vonszoltam énis, de kisebbet nem.
2015. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne az rongyrázás, hogy elmegyünk pihenni?
2015. nov. 7. 12:19
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Zökkenőmentes volt nekünk mindig. De mi ennyi időre nem mentünk ilyen kicsivel és ennyire sűrűn sem. Neki ez nem jó mulatság sztem. Sztem 4 hónapossal 3 hétre... Mire megszokja az otthoni rendszert, hirtelen bekerül egy újba. De ezt ti tudjátok.
2015. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen picin ennyit biztosan nem rángatnám ide-oda.
2015. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Amig ti sieltek a baba mit csinal?😱
2015. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Vagy visszük a kezünkbe, vagy leteszem a hóba nézelődni.

Micsoda kérdés ez? :)

Értelemszerűen nem egyszerre megyünk, valaki mindig van vele. A tengerparton sem hagyom egyedül.

2015. nov. 7. 13:46
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egy ilyen pici baba nem fogja jól bírni ezt a sokat utazást, néha még egy felnőttet is megvisel ennyi környezet változás, nemhogy egy 4-5 hónapos gyereket. Ha elmentek a 3 hétre, utána elég lenne egyszer menni, nem 4-szer. Meg mivel február-márciusban van még hó, gondolom ezalatt a két hónap alatt 4 utazás sok, mire megszokja a baba, hogy merre vagytok, már mentek haza, mire megszokja az otthont, már utaztok is el.

Hogy pontosan a kérdésedre is válaszoljak, egy év alatti babával nem zökkenőmentes a 2-3 óránál hosszabbi utazás.

2015. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Egy 4 hónapos baba mellett tényleg az a legfontosabb, hogy 1-2 hónapon belül 5x utazzatok nyaralni és síelni? Ez szimplán csak arról szól, hogy viszket a feneketek, de a baba érdekei le vannak tojva...
2015. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

mi elég sokat jottunk-mentunk a fiammal. jol viselte ugy 10 honapos koráig. na azota....végig orditja az utazást.

(egyébként szerintem is ez igy nagyon suru program egy ilyen picinek..akinek igazábol csak nyugalom kellene)

2015. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
utolso vagyok, nálunk 2-3 orás utat észre se vett a fiam (kb. 5-6 ora után kezdett el sirdogálni), most 18 honapos..17-20 orákat utazunk vele (ha éppen Magyarországra látogatunk, na az kész katasztrofa, 2 hét kell neki, hogy visszaálljon minden a normális kerékvágásba)
2015. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!