Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legaranyosabb,...

Mi volt a legaranyosabb, egyben legröhejesebb dolog, amit a gyereked mondott?

Figyelt kérdés

Az én lányom azt mondta:

Anya, kaphatok egy kisöcsit? De amikor barbizni akarok, akkor lehessen belőle kishugit csinalni!



2023. szept. 16. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez most lehet nem fog tetszeni sokaknak, de mikor a két kiskamaszom összekapott valamin, akkor az egyik azt sziszegte a másiknak, hogy a kva anyád! A könnyeimet törölgetve rávilágítottam az illetőnek, hogy az ő kva anyja a te kva anyád is, szóval jó lenne más sértést kitalálni a saját tesódnak, és láthatólag mindketten megütköztek ezen a felismerésen. :D :D :D
2023. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyám bölcsöde vezető volt.

Mesélte, hogy egyszer betörtek a bölcsödébe, és kirámolták.


Én, mikor otthon elmesélte, teljes magabiztosággal mondtam, hogy tudom kik törtek be. Megkérdezte anyám egyből, hogy ki? Gondolta hallottam valamit másik gyerektől.


Én meg rá vágtam, hogy a betörők.😁


Akkor voltam 6 éves

2023. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Online oktatas alatt a lányom az egész csoport előtt elkezdett orvendezni,hogy juhuuu ma fogok este fürödni.vegre fürödthetek🤣🤣🤣🤣egyébként zuhanyozni szoktunk,és ezt el is magyaraztam a tanító néninek aki elég furcsán nézett rám.

Remélem nem hitte azt,hogy csak karácsonykor szoktunk tisztálkodni 🤣🤣

2023. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bevásárolni voltunk, elment mellettünk egy srác, aki magára öntött egy egész üveg parfümöt, a 2,5 éves lányom megkérdezte tőle, hogy "te miért vagy ilyen büdös?"
2023. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

3 évesen szólalt meg. Utána voltak olyan kérdései, mondásai,hogy néha eldobtam az agyam. Pl:


"Anya! Ezt a hajat nekem hol vettük?"


"Anya! Ha majd nagy leszek,majd megpróbálok elmenni a mekibe!"


5-6 éves kora körül:


"Anya! Amelyik szám páratlan,az nem magányos?"


(Ezen azóta röhögök. Most 7.5 éves, egy autista kislányról van szó. Nagyon máshogy működik az agya...)


Egyszer lecsaptam egy kis muslicát. Kérdi,hogy miért. Mondom azért,mert egyfolytában a számhoz repült.

Erre azt kérdi:


"A 3-hoz meg az 1-hez?"

2023. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vonatoztunk a 4 évesemmel, szemben egy idős pár. Odahajolt az idős úrhoz, összevonta a szemöldökét és megkérdezte tőle:


-Bácsi, neked ott fent nincs hajad, megnézhetem?


Az idős úr úgy elkacagta magát, hogy még a könnye is folyt :D és engedte, hogy megsimogassa a kopasz fejét. Nekem kicsit kínos volt :D

2023. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Az én kisfiam még csak egy éves, szóval saját aranyköpéssel még nem szolgálhatok, de az ismerős gyerekek mondásai közül ezek a kedvenceim (mert annyira csak a gyerekek agya járhat így):


2,5 éves kislány hintázott a napokban mellettünk, egy darabig nézte a kisfiam, aztán megkérdezte, hogy fiú-e vagy lány?

Miután közöltem, hogy kisfiú, és még kicsi, csak egy éves lesz, odafordult az apjához;

- Kissebb koromban én is kisfiú voltam?


De az abszolút kedvencem az volt, mikor a szomszéd anyuka mesélte, hogy a kislánya kitalálta, hogy pisiljen rá két terhességi tesztre, mert ő még két kistesót szeretne (ugye ok-okozat 😀)

2023. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Középső gyerkőcömnek volt egy időszaka, amikor mindent fordítva mondott. A házmesternőt, akivel egyébként baráti viszonyt ápoltunk, Csöpinek becézték. Naná, hogy lepöcsinénizte a gyerek!
2023. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!