Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legnagyobb/ legarany...

Mi volt a legnagyobb/ legaranyosabb dolog, amit a kutyád megtett érted?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy "dögönykutyának" nevelt vizsla (mindenkivel nagyon barátságos), egyszer megvédett egy részeg embertől, néhányszor tüntetéseken odébbtessékelt, ha civil ruhás fegyvereseket érzékelt (azóta sem tudom, honnan tudta, hogy tőlük jobb távol maradni)
2022. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát...engedi, hogy etessem...hogy átlépdeljek rajta mert állandóan az ajtó előtt alszik, vagy hogy átessek rajta...nem bánja, ha megugatom a postást...engedi, hogy megsimogassam, de csak akkor jön oda, ha látja, hogy van valami a kezemben...ilyesmi. Na jó, öreg, örökölt kutya...
2022. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
A szeretete!
2022. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy minden nap várt pont akkor amikor haza jöttem a suliból.
2022. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer a férjemmel ültünk kint a teraszon, a kutyánk ott hevert, a férjem egyszer csak gondolt egyet, odatérdelt mellé és simogatta. A kutya elkezdett halkan nyüszíteni, erre még jobban simogatta, még jobban nyüszít... Nem értettük, ennyire örül a simogatásnak? Sose csinált még ilyet.


Legalább egy perc eltelt, mire rájöttünk hogy a fülén térdel szegénynek...


De a világért oda nem kapott vagy morgott volna szegénykém ❤️

2022. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Az örömében, amikor hazajövök, benne van minden, pedig napközben sincs szinte soha sem egyedül, és akkor is jó dolga van, szóval nem azért van.
2022. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Amikor felszedem zacsiba a kakijat,sokszor szajon csokol.


Ha hidegebbrecallitjuk a futest,alvasnam odabujik mellem.

2022. ápr. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap kellett elaltatnom szegényt mert durva bélelzáródást kapott. :( Hogy mit tett meg értem? Ez a kutya úgy kezelt mintha csak én léteznék neki a világon. Úgy nézett rám mindig, abban a két szempárban minden benne volt. Ha leültem a székre, jött oda boldogan és tette bele a fejét az ölembe és nyomta egyre erősebben, majd megint tolta jobban. Anya mesélte hogy már az utca végén ahogy meghallotta a kocsim hangját vonyított, nyüszített örömében. Volt olyan ha csak kinéztem rá az ablakon a házból vonyított/nyüszített csak menjek ki hozzá. Sokan elbagatellizálják hogy " csak egy kutya", nekem Ő a barátom volt, állatot ennyire még soha nem szerettem, annyira fáj hogy nincs mintha egy családtagot vesztettem volna el. Hogy szeretnék-e később megint kutyát? Nem. Pont emiatt, kiszakad a lelkem úgy hiányzik.
2022. ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban volt egy dobermannunk, aki egyszer, amikor gázszivárgás volt a lakásban felébresztette a szüleimet, így időben ki tudtunk menekülni a lakásból. Neki köszönhettük az életünket.

Ugyanez a dobermann tanított engem járni, én a hátába kapaszkodtam és szépen, türelmesen sétált velem körbe az udvarban az én totyogós tempómban.


Volt egy magyar vizslám, aki, ha nálunk volt a szintén totyogós keresztlányom odafeküdt a lépcső elé vagy visszahúzta a ruhájánál fogva, hogy ne tudjon leesni.

Ugyanez a magyar vizsla megvédte anyukámat két kóbor kutyától, akik rátámadtak, pedig nála szelídebb és jámborabb kutyával még sohasem találkoztam.


Most két tacskóm van, akik meglehetősen aktívak, de amikor néhány hónapja beteg voltam, egész nap az ágyban feküdtek velem, nem követelték a játékot, evést, sétát, csak aggódó szemekkel pislogtak rám.

És ők imádják az állatorvosunkat. Ha meghallják a nevét vagy a kocsijának hangját, akkor már csóválva várják a kapuban, hogy bejöjjön, oltás vagy múltkor varratszedés után pedig mind a ketten beültek az ölébe.


Minden kutyámról tudnék valamilyen vicces vagy megható történetet írni, mert mindegyikük egyéniség volt és mindegyikük a mai napig nagyon hiányzik.

2022. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a fordítottjára is van sztorim: Egy vak barátommal mentünk kirándulni. A srácot mi vezettük, a kutya körülöttünk sétálhatott. Ha valamihez szerinte (a kutya szerint) túl közel vezettük, akkor biztos, hogy köztünk és az akadály között volt.

Egyszer két kóbor megtámadta a kutyát. A gazda (vak!) kilépett közülünk és a kutyák közé vágott a pórázzal.

2022. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!