Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek covidba született a...

Akinek covidba született a kisgyereke ,annàl fennâll beszéd és kommunikációs nehézség?

Figyelt kérdés

#kisgyerek #COVID #Beszédproblèma
2023. szept. 27. 20:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Terhes voltam, amikor a nagy covid időszak volt. Elég hamar szépen elkezdett beszélni a fiam, és semmilyen nehézség nincs ezen a téren sem.
2023. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Ja,fogjuk a covidra,hogy beszéd problémás a gyerek...ez most komoly?🙄
2023. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
2020-ban született a nagyobb lányom, az első hullámban, amikor még teljes lezárások meg karantén meg minden volt. Most már ugye 3 éves, okos, ügyes nagylány, és simán kidumál az életből is. Nem hinném, hogy van összefüggés, születéstől 1-2 éves korukig ha nincs egyéb probléma, covidtól függetlenül is a szülőtől tanulnak elsősorban.
2023. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Nem, semmi probléma. De azt azért megírhatdnád, honnan szedtél ekkora hülyeséget, hogy függne össze a kettö!
2023. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
11 hónaposan kezdett beszélni a lányom. Azóta is nagy dumás, nem hiszem hogy lenne covid miatt nem beszélő gyerek.
2023. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Például kimaradt a bölcsöde ,nem voltak làtogatàsok mindenki bezárkózott,sok minden zàrva volt, maszkot hordtak az emberek stb
2023. szept. 27. 20:39
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

#5 vagyok

Az én lányom tervezetten nem volt bölcsis. De nem értem ehhez mi köze van. Tőlem attól még megtanult beszélni, bőven bölcsis kor előtt.

2023. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon nem beszélsz hozzá akkor okozhat problémát. Ha nem tudott covid miatt közösségbe menni az inkább a szociális skilleket érinti, nem a beszédet.
2023. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
2019-es a fiam. Hamar jöttek a lezárások, de nem ezen múlik. Rengeteget beszéltem hozzá, az apja is, énekeltünk, mondókáztunk. Viszonylag hamar kezdett tisztán és érthetően beszélni. Néha meglepődök, hogy milyen szókincse van a korához képest.
2023. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Már nem azért de a lányom nem járt bölcsibe(nem a covid ideje alatt volt kicsi csak példának írom)3 évesen kezdte az ovit,de már 1 évesen beszelt.

Gondolom a covid miatt nem voltál egész nap csendben vele,és azért nehéz elképzelni,hogy hónapokig a családot sem latogattatok.

2023. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!