Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 39 éves férfiként miért nehéz...

39 éves férfiként miért nehéz a barátkozás is?

Figyelt kérdés

Olyannak akinek kimaradt az első szerelem, első csók, és csak verés és megalázás volt az élete az iskolatársaim és szüleim, akkori tanáraim részéről általános iskolában. Szorongó elkerülő tipus vagyok, a c-ptsd tünetek nagyresze illik rám.

És tudom, a magányos élet nem normális, pláne, hogy rajtam az a bizonyos felirat " ide ussetek".



2021. máj. 10. 12:30
 1/4 anonim válasza:
Mindenkinek nehéz, mert manapság az emberek nem nyitottak rá.
2021. máj. 10. 12:43
 2/4 anonim válasza:

Szívesen beszélgetnék, barátkoznék.

Írj, ha van kedved.

2021. máj. 10. 12:57
 3/4 anonim válasza:
Nekem is írhatsz. Ez az időszak különösen nehéz a barátkozás szempontjából a covid miatt.
2021. máj. 10. 14:40
 4/4 anonim válasza:
Nekem is írhatsz. Hasonló életem volt és van, és meg jön hozzá betegség is, de célul tűztem ki mások megsegítését. Legalább máson segítettem, akár bevontam egy tarsaságba, akár munkát kerestem neki, vagy bármi, örültem, hogy másnak jobb.lett. Biztosan tudok tanácsot adni.
2021. máj. 10. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!