Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig ajánlatos...

Hány éves korig ajánlatos gyermekeknek fülvédőt feltenni nagyobb koncerteken?

Figyelt kérdés
Tehát olyan helyen, ahol elég hangos a zene, hány éves korig kell fülvédő, ami csökkenti a zajokat?

2023. szept. 27. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Minek kell koncertra vinni egy kisgyereket?

Ha még direkt ilyen gyerek műsorokra viszed ott nincs akkora zaj gondolom.

2023. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs akkora zaj a gyerekkoncerten? Nálunk amikor az oviban volt meghívott előadó, akkor 3 utcányira elhallatszott, hogy zenélnek a tornateremben. Előre szóltak, hogy akinek van, az hozzon fültokot, mert hangos lesz. Azt azért mi sem gondoltuk, hogy ennyire...

Szerintem nem életkorhoz van kötve, hanem egyénenként változó. Amíg kicsi azért, hogy nehogy baj legyen, utána meg amíg igényli. Ciki vagy sem, én volt, hogy felnőttként is felvettem, mert képtelen voltam elviselni a hangerőt.

2023. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
A nagy zaj minden korban károsítja a hallást. 14 éves koráig mindenképp adnék rá egy Peltort.
2023. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!