Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rengetegszer a hasamat üti/ver...

Rengetegszer a hasamat üti/veri/csapja a nagytesó. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy másnak is ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Heti 1x legalább alakít valamit a 3 éves lányom, az elmúlt 3 napban meg 3x csinált valami butaságot a hasammal. 4,5 hónap alatt eddig csak 1x direkt (müanyag halat döfött a hasamba), általában véletlenül belekönyököl, de a leggyakoribb, hogy ha pihenek lefekszik mellém, majd egy másodperc alatt rátenyerel a hasamra, hogy úgy keljen fel... Feszít néha a hasam, muszáj vagyok pihenni, ő meg lefekszik mellém, nem küldhetem el. Milliószor elmagyaráztam neki mit szabad és mit nem és ugye nem akarattal csinálta ezeket. A kezem sokszor van a hasamon, de nem bírom 0-24 ott tartani.


Nektek is csinálja ezt a nagyobb tesó? Milyen gyakran? Mennyi idős?

Annyira félek, mi lesz még így 4,5 hónap alatt, mellsőfekvő a lepényem, így attól félek megsérül egy mozdulatától. (A baba tudom vízben van, remélhetőleg védve, de a lepény nincs annyira.)



2023. okt. 16. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Csinált ilyeneket, de nem direkt, hanem ráült, ráesett lendületből meg ilyenek.

Én egy párnát tettem a hasam elé.

Ismerősnek a hasán ugrált szó szerint a 3 éves, nem lett neki sem baja.

2023. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz a magzatnak, de a nagyot le kellene erről szoktatni, mert gáz.

Úgy eleve más hasán ugrálni...

2023. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem csinalt, nem volt ilyen neveletlen. Mar ne is haragudj, de nem normalis, hogy egy 3 eves ovodas a hasadba halat dof.
2023. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Félrement az infó. Nem ugrál a hasamon, véletlenül csinál valamit mindig, véletlenről nem tudom hogy leszoktatni.


Nem neveletlen a gyerekem, csak néha "ugráltatja" a játékokat az ágyon, hát pont a hasamat találta jó ugródeszkának. Egyszeri alkalom volt. Amúgy te találkoztál már neveletlen gyerekkel, utolsó? 3 éves felé túl nagyok lehetlek az elvárásaid, láttam már neveletlen gyerekeket..

2023. okt. 17. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!