Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves fiam ebben az évben...

Szilli kérdése:

3,5 éves fiam ebben az évben harmadjára beteg, semmi extra nátha hőemelkedéssel köhögéssel!mikor másodjára beteg lett elhúzódó majd 2 hónapos orrfolyós orrdugulós időszak jött..?

Figyelt kérdés

elvittem fül orr gégészetre ott azt mondták orr és torokmandulat is ki kell venni!! teljesen bepánikoltam… pár nap múlva belázasodott..3 napig volt láza antibiotikum kellett..mandulagyulladás!!helyre is jött, kicsit horkolt csak szépen vette éjszaka is a levegőt!!

Most elkezdte az ovit 3 hét mulva beteg is lett, kis orrfolyás köhögés pici hőemelkedés … dokink homeos, de helyre rakta, de a horkolás orrdugulás kis orrfolyás köhögés ugyanugy megmaradt mint legutóbb!!nagyon rosszul alszik, talán egyszer légzéskimaradást is észleltem,horkol forog, borzasztó az alvás!!

Igazából az a kérdés hogy mivel nem súlyosak a betegségek.. tehát nincs középfülgyulladás vagy tüszős mandula, de mondjuk az alvási apnoe miatt műtet lesz, mire számítsak?!valakinek van e tapasztalata.. mert eddig csak olyat olvastam hogy az egymást érő súlyosabb betegségek miatt orrmandula műtét és utána minden jó lett!!

De itt nem teljesen ez a helyzet!


2023. okt. 19. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak is durva volt a műtét előtt. 4 éves volt amikor kivettek az orrmandulajat, és lefeleztek a torokmandulait... Onnantól kezdve mintha elvagtak volna, sose volt beteg.

Most 15 éves.


Tehát hallgass nyugodtan az orvosokra.

2023. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 mandula gyulladás miatt én még nem vetetném ki..
2023. okt. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fél éve 3,5 éves korában vették ki a kisfiam orrmanduláját hallásprobléma és beszédbeli elmaradás miatt. Már ovis volt, kb. 1 hetet járt, 3at itthon volt, folyton begyulladt a füle, csomó antobiotikumot beszedett.

Most 4 éves, gyönyörűen elkezdett beszélni és idén 3 napot hiányzott az oviból összesen. Volt náthás, de pici orrfolyással megúsztuk, még itthon sem kellett tartanom miatta és a füle sem gyulladt be azóta.

2023. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném kivetetni, pont ezért aggaszt, hogy alig beteg de mégis annyira elzárja a légutat a mandula, hogy légzése is kimarad illetve borzasztó rossz az alvás!!Eddig csak olyat hallottam hogy egymást ért a betegségek és már már kimaradt a légzés…
2023. okt. 21. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!