Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » D vitamint melyik napszakban...

D vitamint melyik napszakban kell adni egy kis gyereknek.?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eddig reggeli után adtam a kisfiamnak

De sok helyen olvastam hogy este, evés közben kell neki beadni.

Ki mikor adja?

És a C vitamint azt mikor kell?

Köszönöm.



2023. okt. 20. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Reggel érdemes, mert élénkítő hatású. A c-vitamint mindegy mikor adod.
2023. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ne add este, mert élénkítő hatása van, ahogy az első hozzászoló írta.


Én mindig a reggeli második alvás után adom az én babámnak, olyan 10-11 óra körül.

2023. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó evésnél kapja meg. Nem tudtam élénkítő hatásról, elhinni elhiszem, csak éppen sose tapasztaltam. 3. (Este könnyen elalvó) baba.


Amúgy nincs olyan, hogy "kell". Nem szívódik fel sem jobban, sem rosszabbul reggel vagy este.

2023. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Én is este adom a gyerekeimnek. Én sem tudtam az élénkítő hatásáról. Simán elalszanak este, 4 és 1 évesek.
2023. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind a D, mind a C vitaminnak van/lehet élénkítő hatása, így egyiket sem érdemes az esti órákban adni. Vagy délelőtt, vagy a délutáni alvás után szoktam adni őket.
2023. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggel adom mindkettot.
2023. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!