Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerek mikor kezdenek el...

Kisgyerek mikor kezdenek el csúfolódni?Màr ovi kiscsoportban is?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mikortól megtanulják otthon :-(
2023. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Meg a kiközösítést?
2023. okt. 22. 16:16
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Amikortól azt hallják otthon, hogy ez az elvárt.


Van aki már beszélni se tud, de azt már tudta, kiket kell utálni.

Már meg normális marad egész életében.

2023. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,már oviban. De amúgy hamar rájönnek,hogy rímelnek a nevek pl Réka-répa és innen kezdődnek a csúfolódások. Engem is így csúfoltak oviban,meg suliban.
2023. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kisfiam most kiscsoportos és úgy érzem ez nagyon hamar kialakul.

Na erre nem is gondoltam de milyen logikus

2023. okt. 22. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nagyban függ a gyerek és szülői közösségtől, nekem második gyerekem jár ugyanabba a csoportba és soha még csak hírét sem hallottam annak hogy csúfolódna bárki is, pedig van SNI-s gyerek, bepisilős, fura nevű, aprócska, kirohadt fogú kisebbségi, magyarul nem beszélő külföldi, fekete és sírós is. Nálunk ezeket a gyerekeket soha semmilyen atrocitás nem érte eddig, a kislányom számára mindannyian normálisak és szerintem konkrétan azt sem tudja mit jelent a csúfolódás szó, nem hogy ő maga gyakorolja. Kicsit féltem is az iskolától, de remélem sikerül ott is kifogni egy ennyire jó kis közösséget.
2023. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Meg biztosan az ovis nèniken sok múlik.
2023. okt. 22. 21:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kiscsoportban nem volt ilyen, középsőben se volt gyakori, nagycsoportban kezdték el, de nem durván.
2023. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ovi nagycsoportban volt jellemző. Sokat számít az is, hogy egy kisgyereknek van-e sulis tesója. Nálunk a legtöbb gonosz gyerek sulis tesó volt és onnan jöttek a hülyeségek. Na meg főleg család függő..
2023. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7es, nem, a szülőkön múlik. Ha otthon azt látja a gyerek, hogy kibeszélik a többieket, csúnyákat mondanak a rokonokra ismerősökre, ő is hamar megtanulja.


Érdekes, mert pont ezeknek a szülőknek a legnagyobb a szája, ha valaki az ő gyerekükre mond csúnyát.


Oviban volt ilyen kislány, mindenkit csúfolt, bántott, próbálta egymás ellen hangolni a gyerekeket. Egyszer valamelyik le kövér tehenezte, ne tudjátok meg mit adott elő a drága szülő, addig hisztizett míg szülői értekezletet kellett összehívni, mert hogy beletapostak a kicsikéje lelkébe és megalázták

2023. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!