Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Új, vastagon bélelt nadrágot...

Új, vastagon bélelt nadrágot hol tudok venni,116-os kellene?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem kapok, vastag téli nadrágot(kivűl normál naci, vagy vízhatlan is lehet és polárral bélelt), nem sínadrágra gondolok. Bejártam néhány plázát, ezen belül a c&a, h&m, tesco, meg minden gyerekruhát árusító helyet is. Az a baj, hogy még drága pénzért sincs, számomra ez hihetetlen! Persze nekem jobb lenne viszonylag olcsóbban, oviba kellene főként. Ötletek? Vaterát és teszveszt is néztem, ott sem találtam méretben.
2010. okt. 19. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak kínaiban találtam, vastagon bélelt bársonynadrág, 2400 Ft volt. Vettem is kettőt, fogyóeszköz... :-)
2010. okt. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kicsit később érkeznek a nagyon vastag téli holmik? Elvégre még csak ősz van.

Esetleg a Decathlonban is lehet.

2010. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nyíregyházán egy ruhaboltban van többfajta bélelt nadrág,farmer,bársony,vízhatlan,kertész bélelt nadrág is van.pl.bársony,farmer... 1990FtDe megnézheted a www.tuttijoruhazat.hupont.hu oldalon.Ha tudok segítek!

2010. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!