Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Számodra kikapcsolódás egy...

Számodra kikapcsolódás egy családi nyaralás kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Úgy valójában kb 4 éve nem töltődtem fel, mióta bejött a covid. Terhesen otthon ültünk, mint akkoriban mindenki, majd jött a baba, aztán mindig csináltunk valamit 3-asban (apa, anya, gyerkőc), többször voltunk nyaralni, wellnessezni, de egyszerűen nem érzem azt, hogy feltöltött volna. A férjemtől hallgatom mindig, hogy elégedetlen vagyok, de egy nyaraláson ugyanazt csináltam, mint itthon, csak szebb környezetben: a gyerek etetésével bajlódtam, öltöztettem őt és folyamatosan figyeltem rá. 3 év alatt sehová nem mozdultam ki gyerek nélkül, csak fodrászhoz, miközben a férjem jópárszor ment már el haverokkal. Nekem eddig nem lett volna szivem otthon hagyni a kislányom. Nem panaszkodni akarok, úton a kistesó, így most a 1,5 gyerek vonja el a figyelmem a mehetnékről🙃, csak kiváncsi vagyok Titeket a családi programok ugyanúgy feltöltenek-e, mint egy csajos, borozós, belvárosi este (vagy masszázs/biciklizés, kinek mi) pl?

2023. okt. 26. 16:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
20-as: erről pont a mai Lidl élményem jutott eszembe... Kivételesen gyerek nélkül mentem be, mert csak 2 dolog kellett, addig apával megvártak a kocsiban. Volt egy anyuka egy láthatóan problémás 5 év körüli gyerekkel. Sajnos nem vagyok képbe ezekkel a betegségekkel, szóval nem tudom megmondani, mi lehetett a gyerek baja, de látszott rajta, hogy valami van vele. Konkréten úgy ordította és hisztizte végig a Lidl-t, mert az első 2 percben valami nem tetszett neki, mint egy 2 éves dacos kis totyogó. Szegény anyukát rettenetesen sajnáltam és rohadtul együtt éreztem vele... Tudom én is milyen, amikor rákezd hisztizni valamelyik vagy akár mindkettő bevásárlás közben, de itt látszott, hogy ez évek óta mindennapos helyzet. Akkor mit csináljon a szülő, ha nincs segítsége? Ne menjen el bevásárolni? Meg úgy sehova? Maradjon csak anya és a gyerek is a lakásban, mert mindenhol van valaki, akit zavar egy hiszti?
2023. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!