Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe milyen benti cipőt...

Bölcsibe milyen benti cipőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Elmúlt két éves a kisfiam, most fogjuk kezdeni. A szandálokat nem nagyon kedveli. En egy zárt dd step kiscipőre gondoltam. Az sok lenne a lábának egész nap? Nálatok miben volt a gyerkőc?
2023. nov. 5. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik kisfiú zárt orrú szandiban van. Van, aki puhatalpú mokaszint hord. Nálunk nincs megszabva, miben van a gyerek, csak annyi, hogy legyen egy benti lábbelije.
2023. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szandált. Zárt cipőben berohad a lába.
2023. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
2023. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
23-as lába van, sajnos a linkelt nem jó. Ezt a zárt verziót én is néztem
2023. nov. 5. 20:59
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Én puha tornacipőt adtam rá. Majd csináltak egy mindenre kiterjedő felmérést (mozgásfejlődés, reflexek, tartás stb), ami után a hölgy kifejezetten felhívta a figyelmemet, hogy ennyi idősen mindenképp keménykérgű cipő legyen - a szandál azért jobb mert szellőzik.
2023. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szandál.
2023. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szandi. A lányomnak befelé dől a bokája ezért neki az első kettő "bölcsis-ovis" szandija gyógyszandi volt. Idén pedig egy szupinalt ponte20 szandi.
2023. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szandál

Arra törekszünk, hogy önállósodjanak, a kis tépőzáras vackoknak hamar letapossák a sarkukat így nem tudják egyedül felvenni.

Szandál csatos azt nem tudja levenni egy darabig egyedül amíg megszokja.

Mire hozzászokik hogy az van a lábán meg m@r meg is tanulja levenni

2023. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Az én fiamnak többféle cipője volt, és engedtem választani. A kémény kérgű szandállal szemben ezt preferálta:


[link]


Ez egy teljesen puha talpú valami. Azt gondolom, hogy lehet bízni a gyerek ösztönös választásában, az lesz egészséges a lábának.


Viszont mi kint használtuk, játszótéren főleg (nyáron), ahol kavics, homok, fű, fakéreg, egyenetlen talaj van. A bölcsis csoportszoba sima, kemény padlóján lehet, hogy más a jó.

2023. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiam egész nyáron nem volt hajlandó felvenni a D.D.Step szandált. Aztán szeptemberben bevittük a bölcsibe. És azóta szó nélkül hordja. Zárt cipőben egész nap tuti nem kényelmes.
2023. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!