Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen benti cipőt vegyünk a...

Milyen benti cipőt vegyünk a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Tudnátok akár képet is küldeni?

nagyjábol már mindent megvettünk, de lábbelivel gondban vagyok. Zárt? Nyitott? Tépőzáras? Csatos? Fűzős? Vehetek nagyobbat? vagy most nem fog hirtelen nőlni a lába?


2 éves kislány anyukája


2011. jan. 6. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tépőzáras vászoncipőt vettem bentre. Aztán amikor kinőtte, ráadtam most a nyári szandálját, az még jó rá, és mivel bent meleg van, zoknival tökéletes, nem fázik benne a lába. Sőt, szerintem a zárt vászoncipőben melege volt kicsit.
2011. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Zetpol cipőt vettem a lányomnak. A [link] oldalon találsz bőven. Nem olyan drága, viszont a gagyi kínaival szemben ez rendesen ki van alakítva, rendes talp betét van benne, ráadásul sosem izzadt még meg benne a gyerekem lába. Mivel keskeny lábfeje van a gyerekemnek, így én a fűzős cipőket jobban kedvelem, ezzel szűkebbre lehet venni a cipőt, de igazából szerintem teljesen mindegy, hogy milyet választasz. Arra figyelj, hogy bent a csoportszobában biztos, hogy meleg lesz, nagyon vastag cipőt ne küldj be vele. Méretileg olyat válasz, ami fél centivel nagyobb a lábánál.
2011. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vászonszandált vettem neki (kb 1000-1500Ft a nagyáruházakban és deichmanban is lehet kapni), tépőzáras, szóval ő is tud vele ügyeskedni. Kényelmes és elég vastag gumi talpa van. Ez nem nagy pénzkidobás, de arra számíts, hogy félévente úgyis újat kell venned, mert vagy a lába nő, vagy a tépőzár megy szét.
2011. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én decathlon-os szandált vittem be neki,utána zetpol cipője lesz,már megvettem,de még picit nagy.

2011. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!