Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehetett a remegés?...

Mitől lehetett a remegés? Fázhatott? Vagy valami más? Mi okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Ma bölcsiben volt a kisfiam, és amikor kiadták, mondta a kisgyermeknevelő, hogy remegett uzsonna közben a keze és a lába, mintha fázna. De hogy szerinte nem fázott, nem volt hideg semmije, meg úgy jól elvolt.

Azóta nyilván árgus szemekkel figyelem a gyereket. Okozhat ilyet az, hogy fázik? De sosem fordult még elő ilyen. Mi okozhat még hasonlót?

Nyilván most 1 alkalom miatt nem rohanok azonnal orvoshoz vele, de azért nyilván ilyenkor elindul az ember fejében a hangya, és jár az agyam, mi lehetett.


nov. 9. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Cukorleesés is okozhat ilyet.


Én megemlíteném a gyerekorvosnak. Ha másért nem is,legalább azért,hogy előfordult ilyen. Hogyha legközelebb is lesz,akkor az már a második.

nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hívjam fel csak ezért holnap? Vagy ráér jövő héten, amikor viszem oltásra?
nov. 9. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkás? Néha pisiléskor is megrázkódnak.
nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, pelenkás.

Nyilván így, hogy nem láttam, nehéz megmondani.

nov. 9. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy akkor mászott ki a meleg ágyból és valóban fázott. Én is tudok vacogni mikor az ágyból kikelek. Valószínű úgy ébresztették. Nyilván figyeld, de nem gondolom, hogy ezzel a félinformációval az orvos bármit is kezdene.
nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!