Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves fiú gyereknek mit...

2,5 éves fiú gyereknek mit hozzon a Mikulás és mit a Jézuska?

Figyelt kérdés
Köszönök minden segítséget!
nov. 14. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikulásra én csak jelképes dolgot szoktam. Általában egy karácsonyi, adventi témájú könyvet kaptak, és egy csoki mikulást.

Karácsony nehéz. Nálunk a középső most 3 éves, a szülinapja is most volt, arra rgy pedálos traktort kapott. Karácsonyra nem nagyon van még ötletem. Bár épp ma jutott eszembe egy: parqkolóház. Mindene megvan, szinte nem bírok már mit kitalálni.

nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikulas nalunk mindig is csoki , gyumolcs volt.


2,5 evesen az enyem Ikea fa vonatsint kapott vonatokkal.

nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Öcsém ennyi idősen Mikulásra karácsonyi témájú mesekönyvet, színezőt, mikuláscsokit kapott.


Karácsonyra kiskonyhát, parkolóházat, fa vonatkészletet kapott, illetve ezekhez kapcsolódóan kiegészítőket. Kád volt ennyi mindent kapnia egy karácsonykor, csórikám a bőség zavarában nem tudta, hogy mivel játsszon.

Ezen kívül még a Duplo, ami szerint tetszhet neki ennyi idősen

nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Pont ennyi a mi fiunk is.


Mikulásra csak édességet kap, nálunk nem szokás az aj@ndék ilyenkor, max. egy pici autó lesz a csomagban.


Karácsonyra kap egy barkácskészletet, egy orvosi készletet, ilyen Hotwheels autópályát vagy micsodát és 1-2 könyvet. Persze, ezt nem csak tőlünk, a nagyszülőktől is.


Mivel tudatosan nem halmozzuk el játékkal év közben sem (nyilván kap, de mértékkel), így bőven van ötletünk ünnepekre.

nov. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A mikulás nálunk is csak csokit/gyümölcsöt hoz.


Karácsonyra kap egy hatalmas kukás autót, egy olyan markolót amire rá is tud ülni, illetve egy stihl fűrészt (természetesen játék, nem igazi).


Igaz egy fokkal több, mint 2.5 éves, áprilisban lett 2.

nov. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam odáig van a narancsért, úgyhogy nálunk sok narancsot fog hozni a Mikulás, meg egy pici csokit (M&M's-eset valószínűleg, tetszenek neki a színes cukrok). Esetleg pár lufit.


Karácsonyra egy játékot fog kapni, még nem tudom, mit. Nagy sláger nála még a mozgatható könyv (belső ablakokkal vagy tolóajtókkal). Neki nincs meg "mindene", olyan értelemben, hogy direkt nincs elöntve játékkal. Könnyen találok neki újdonságot.

nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csoki és mogyoró meg narancs a Mikulás.
nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi 7 voltam, nálunk!
nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a 2.5 éves kisfiam mikulásra csokit kapott, színezőt meg filcet. Karácsonyra a Lidlös favasutat, amin megy körbe a vonat.
nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy fél napot sem élt az a vonat. Folyamatosan az ellenkező irányba tolta a kisfiam, mint amerre ment volna a vonat, így eltört a fogaskerék. Most kisautókat tologat a síneken.
nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!