Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány téli dzseki kell egy 20...

Hány téli dzseki kell egy 20 hónapos gyereknek?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem egy elég, (plusz egy overál), de a játszótéren pillanatok alatt tiszta sár lesz.

Ti hogy oldjátok meg? Vennem kéne még kabátot?


2010. okt. 20. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kettő van de szoktam azt csinálni hogy ha délelőtt koszos lesz du. kimosom és a radiátoron megszárad reggelre.
2010. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk 1 van. Bár mi már ilyenkor nem megyünk játszótérre. Inkább sétálunk.
2010. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
mindenből kettő egy sározásra - kinaiból turiból - egy meg elmenni boltba .
2010. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van vagy négy overál, meg vagy három kabát, de csak azért, mert kaptuk :)

Ha nekem kellett volna venni, akkor lenne két overálja és egy kabátja.

2010. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 télikabátja van.Egy nagyon vastag igazi fagyos napokra,1 elmenős,meleg de nem nagyon,és egy ugyanilyen játszós.
2010. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2-3 db jó ha van. Strapálható és elmenős is legyen benne:)

Én kaptam kölcsön barátnőmtől és családtól, így több is van.

2010. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát nekünk a kettő simán kell, de ha vennék még egyet az sem ártana, főleg hogy ebben a rossz időben nehezebben száradnak idebent is a ruhák. Ha összesározza kimosom, másnapra, harmadnapra ott a váltás, de ha ezt is összesározza ami ebben az időben nem nagy szám akkor hirtelen nem tudok rá mit adni, úgyhogy gondolkodok rajta hogy veszek neki még egyet. Másrészt a rosszabbat befogom itthonra, ezeket jó összekenni mindennel kint, amiben meg elviszem magammal azt nincs szívem játszósra befogni.

Szerintem inkább vegyél még váltás kiskabátot neki.

2010. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Praktikus ha van kettő.Nekünk is van egy itthon használatos és egy,ami kicsit csinosabb,amolyan elmenős.
2010. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szóval vennem kell még egyet!
2010. okt. 21. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!