Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől függ, hogy meghívják...

Mitől függ, hogy meghívják ovis szülinapra?

Figyelt kérdés

Mitől függ, hogy melyik gyereket hívják meg?

A szülőnek kell lobbizni? Jóban lenni a másik szülővel?

Gyerekemnek vannak ovis barátai, az összes képen amit feltesznek látszik, hogy jóban vannak. Az óvónők szerint is szoros a kapcsolat. Amikor benti ünneplés van és az ünnepelt választja, hogy ki ül mellé, akkor kiválasztják. Ugyanazok a gyerekek viszont nem hívják meg a bulijukra. Még egyen se volt.

Csak arra tudok gondolni, hogy rajtunk bukik el, mert mi nem haverkodunk. Udvariasak vagyunk, beszélünk a többi szülővel, de ennyi. Nem szervezünk ovin kívüli programokat. Az óvónőkkel vagyunk a legjobb kapcsolatban.

A gyereket ezidáig nem zavarta, de lehet eljön az a pillanat.



nov. 18. 07:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem volt erről szó. Mindig megkérdeztem a lányomat, kit szeretne meghívni. Amelyik anyukát nem ismertem, ismerősnek jelöltem fb-on.... írtam neki messengeren.

Volt, hogy csak az ovis Kispajtást ismertem fel, anyukát,apukát nem 😃

Szerintem a szülinapi buliknak a gyerekekről kell szólni, nem pedig a szülőktől.

nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Ti meghívtátok őket?
nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Az enyém még pici, de a tesóm ovisát néha olyan gyerek is meghívja, ahol a tesóm éppen csak látásból tudja, hogy ki a szülő.
nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az elején a szülőn múlik. Legalábbis a mi gyerekünk 3-4 évesen nem volt olyan határozott, hogy felsorolja, kiket szeretne meghívni. Nálunk volt olyan szülő, aki teljesen egyértelműen félrehúzódva, fülét bedugva mindig elkülönült az anyukák csoportjától, látványosan ránk sem nézett, nem szólt hozzánk. Pl. őket soha nem hívtam meg.
nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Nálunk volt olyan szülő, aki teljesen egyértelműen félrehúzódva, fülét bedugva mindig elkülönült az anyukák csoportjától, látványosan ránk sem nézett, nem szólt hozzánk."


Hol voltatok ti csoportban? A többi szülővel én csak az öltözőben/udvaron talalkozok illetve évi egyszer a szülőin.

nov. 18. 08:45
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is a szülő a mérvadó


Fiam a kis-középső csoportot a helyi oviban járta. Kis falu, mindenki ismer mindenkit. Fiam a csoport elég népszerű egyénisége volt. Ennek ellenére sosem hívták meg. Pedig volt pár buli. (Én elég antiszoc vagyok, férjem reggeltől sstig dolgozott, nem ismert nagyon senkit).


Idén már a nagycsoportot egy másik oviban kezdtük.

A nyáron férjem felmondott, itthon kezdett el szerelni. A fél falu ide hordta az autoját, megismertek minket.

Annak ellenére, hogy a gyerek júni eleje óta nem a helyi ovi a jár, senkivel nem is találkozott azota direktben, szeptember óta 3 buliba is hívták.


Szóval itt igencsak a szülőkön múlt mifekénk (mi még nem tartottunk bulit sosem)

nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 babyboom567 ***** válasza:
70%

Hány éves a gyereked?

Biztos,hogy volt zsúr tartva,amire nem hívtak?

Ti hívtatok másokat?


Mondjuk amíg a gyereket nem zavarja, addig én nem problémáznék ezen.

nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

2, nyáron van a szülinapja. Az első évben még nem is barátkoztak, nem volt kit meghívni. Nem is tartottunk bulit.

A második évben szeptembertől indultak a bulik, volt minimum 5-6, aktív szülők pakolgatták ki a fb-ra, hogy egyik másik milyen jól sikerült. Egyikre se hívták. Nyáron lett volna lehetőség visszahívni őket, ha lett volna kit.

De nem hinném, hogy csak visszahívás alapon működnének, mert tudom, hogy olyanokat is hívnak, akik nem tartanak bulit.

nov. 18. 09:16
 9/18 A kérdező kommentje:
7, nagycsoportosok.
nov. 18. 09:22
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Márpedig de, 90%-ban visszahívás alapon megy. Hívjátok meg ti őket először.
nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!