Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játszóházban szülinapra kb...

Játszóházban szülinapra kb milyen értékben illik ajándékot vinni ovis gyereknek?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, nem szeretnék valami csekély dolgot, de túl drágát se, nem tudom a többiek mit visznek.
2019. febr. 18. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2-3ezer ft.

Nagyjából ennyibe kerül a gyerek vendégül látása.


Amikor a fiam lett meghívva, láttam visznek kisebb legót is pl, én megkérdeztem anyukát, és gombfocit vettünk, mert óriási focirajongó a gyerek, és még nem volt neki. Persze a kedvenc csapattal, kedvenc játékosokkal.

2019. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kérdeztem az anyukáját, de annyit mondott semmi komolyat, apróságot.

Én is úgy gondolom hogy mivel nem olcsó, nem állítanék oda valami 500 ftos cuccal.

2019. febr. 18. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom a gyereked ismeri. KÉrdezd meg, mivel szokott játszani.
2019. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3-5000 Ft között szoktunk költeni egy gyerekre,de olyan is előfordul,hogy több szülővel,vagy akár minden meghívottal összeállva veszünk valamit nagyobb értékben (pl. nagyobb készlet lego) de a szülinapos anyukája általában mindig ad pár ötletet ill. bevonom a gyerekeimet is a választásba.
2019. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is voltunk így hogy egy nagyon össze tartó kis ovis csoport baráti körébe tartozott a lányom, egymást hívtak nyilván oda vissza a szülinapokra, így megbeszéltük közösen 2 másik anyukaval hogy egy nagyobb szett lego friendset veszünk.

Több értelme van mint három külön külön dolognak.

Ha nem ilyen osszetarto vagy nem ismerem a szülőket annyira (pl, a fiaimnal így van) ott 3000et költök.

2019. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 4-5 ezer ft értékben szoktunk.
2019. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Most lesz a gyerekem szülinapja hétvégén. Gyermekenként 4000/fo plusz torta, plusz kaja. Ezt csak azért írom mert valaki írta h 2-3ezer/fo. Mi 5ezer körül szoktunk ajándékot venni.
2019. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Én írtam a 2-3 ezret.

Fiamnak áprilisban lesz, 2800 Ft/ gyerek, plusz a torta.

Kaja nem lesz a játszóházban, csak nasit viszek, az nem egy nagy összeg.

2019. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
4-5 ezer forintot szánunk ajándékra, plusz egy jobbfajta csoki.
2019. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5-6 ezer Ft körül szoktunk. A legjobban azt szeretem, amikor van a szülinaposnak egy játékboltban doboz amibe előre összeválogatta mik tetszenek neki, és elmegyünk és abból veszünk ami ott van, akkor nem lőhet mellé az ember
2019. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!