Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éreztetek már így?

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
2 éves fiú anyukája vagyok, de mostanában annyira elegem van mindenből. Mindennnél jobban akartam gyereket, sőt 3-at is, de mostmár annyira nem bírom. Eddig folyton turelmes voltam, de mostmár nem bírom. Egyre többet kiabalok, és mar magamat is utalom. Csak szeretnék eltűnni, mert megorulok a folytonos kinlodastol mar. Eddig annyira szuperul elvoltunk, de mostanaban mar nem bírom, nem tudok mar mit kitalalni hogy tetszen neki. Teljesen úgy érzem hogy nem szeret a gyerekem, hiába tettem ki a lelkem. Nincs snki tamaszom. Senki nem érti meg az érzéseim, csak elégségesnek annyival hogy bird ki te akartal gyereket… hozzateszem hogy 0-24 együtt vagyunk, nagyon ritkán tudom másra rabizni, és mar látom szerencsetlenen hogy un engem.
nov. 18. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Oké ha kipanaszkodtad magad írd le hogy mit művel a gyerek amivel ennyire kiakaszt. E nélkül nem tudom milyen tanácsot vársz.
nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol van a gyerek apja?

A fö gondod szerintem az, hogy napi 24 órában csak a gyerekkel van.

Egyszerüen naponta egy-két órát hagyd más valakire - az apa lenne erre a z optimális -, te meg menj el valahová otthonról, és csinálj valamit, ami jól esik.

nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben kezdte a gyerek a bölcsit, októberben visszamentem dolgozni. Azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok. Megértelek.
nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nagyon nehéz lehet. Nincs semmi segítség? Apuka, nagyszülők, barátok? Kellene én idő is, mert így tényleg nagyon befordul az ember.
nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedulallo anya vagyopk az elejetol, csalad sincs, tehat tenyleg 100 %ban egyedul voltam vele.

En ugy oldottam meg, hogy ne bolonduljak bele, hogy eljartunk otthonrol.

Minden napra csinaltam programot. Egyreszt, mert mint felnott ember nekem is igenyem van felnottel beszelni, vagy felnottet latni. Nekem nem volt az, hogy este jon a ferjem, es beszelek majd vele.


Igaz kulfoldon lakom, itt sok lehetoseg van, igaz buszozni kellett hozza (nem vezetek szivbetegseg miatt ) . Uszas, babaklubok, konyvtarban gyerekprogram, babas, gyerekes baratnok.

2 eves koratol mar nem aludt delutan, -igy viszont este 6 tol reggel 8 ig aludt, igy este volt ido magamra.

Talald fel magad, keress programot, tarsasagot.

nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Ja a 2 éves gyerek unja az anyját. Te hülye vagy? Te unod őt, ne vetotsd ki rá. Ő csak érzi, hogy utalod ezt az egészet. Add örökbe, hátha normális szülei lesznek. Arról, hogy a te életed szar nem ő tehet, hanem te, hogy nem tudod a napjaid úgy alakítani, hogy az élvezhető legyen.
nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. A 0-24-ben folyton a gyerekkel lenni valóban nehéz, mindenkinek szüksége van kijapcsolódásra.

Próbáljátok ki hogy bölcsibe adod.

Én a nagylányomat 20 hónaposan beadtam, ő egy örökmozgó, szeleburdi kislány, semmivel nem tudtam lekötni itthon. Nagyon ki voltam már bukva. Onnantól sokkal kiegyensúlyozottabb voltam. Ugyan kevesebb időt töltöttünk együtt de az minőségibb volt. Nagyon szerette a bölcsit.

A kicsi most 2 éves. Teljesen más személyiség, szégyenlős, félénk nagyon anyás. Ő elmolyol magában 1-2 órát is itthon. De idegenek között nagyon befeszül. Nem tudnám elképzelni hogy bölcsiben hogy boldogulna. Ő még nem érett meg rá, nem is fogom beadni, majd csak oviba megy.


Ahány gyerek annyi személyiség, senkit se kell elítélni mert szerintem minden gyermeket a szülei ismernek a legjobban, ők tudják hogy mi a legjobb neki.

nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem. Ekkor adtuk bölcsibe és utána sokkal jobb lett, érzésre. (A betegségekkel meg nehezebb valahol) Ezen kívül elvégeztem egy szülő-tanfolyamot Képes-Végh Júliánál. Sokat segített, hogy megértsem mi zajlik a gyerekemben és hogy tudnék hozzá kapcsolódni.
nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
El kell menni melózni, őket közösségbe íratni. Akkor is ki lesz a tköd, mert majd munka UTÁN kell helytállni, de legalább nem 0-24 velük leszel, hanem értelmes társaságban.
nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legrosszabb kor, dackorszak, még nem tudja elmondani mit akar, de már mindent akar, hiszti stb. + és igen, kezd neki "kevés" lenni csak az anya (főleg ha nincs más felnőtt körülötte) + az hogy te vagy vele 0-24-ben (egyedül neveled?) ez így együtt idegölő lehet. Bölcsi és visszamenni dolgozni nem opció? Az apa egyáltalán nincs képben? Rokonok, barátnők, fizetett segítség?
nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!