Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális, hogy 1 év...

Mennyire normális, hogy 1 év alatt nem hízott, sőt, fogyott?

Figyelt kérdés

5 éves múlt.

4 éves stàtuszon 19,7 kg volt, 5 évesen 19,3 kg.


Nagyon látványos, mivel magasságra nőtt, kint vannak a bordái, sovány.


Védőnő szóvátette, engem is aggaszt.


Gyerekorvos szerint a súlya normál tartomány (én úgy gondolom, nem a sablonhoz, hanem a gyerekhez kellene viszonyítani), bedobott ilyesmit, lehet, félremérték, stb. (Kizàrt, van mérlegünk, én is mérem.)


Volt vérvétel, csomó eltéréssel. Kiértékelés annyi volt, hogy ír fel vasat.


Meg kértem beutalót gasztroenterológiára, bár időpontot nem enged még foglalni a rendszer, de sajnos fogalmam nincs, mi lehet a háttérben :/



nov. 19. 09:39
 1/3 anonim válasza:
100%
Mennyire energikus és mozgékony? Milyen az étvágya? Mennyire aluszékony? Immunrendszere mennyire erős?
nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ennyi eltérés még egy széklet miatt is lehet, vagy ha olyan időpontba van mérve. 1 kg sincs, sőt.
nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Ha azt mondom, stagnált az elmúlt 1 évben, az javít bármit a helyzeten?

A tavalyi ruhái közül van, ami combban, deréknál eláll...


#1

Sose volt egy hiperaktív.

Volt idő ezalatt, mikor rosszabbul evett, most jobban.

Alvásban sincs változás.

Az immunrendszere nem olyan erős sajnos, aszthmatikus tünetekkel kezelték kiskorában, bronchitis így is gyakori egy-egy légúti betegség kapcsán.

nov. 19. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!