Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan "kárpótoljátok" a...

Hogyan "kárpótoljátok" a gyereket, ha betegség miatt kumarad ovis mikulásból, karácsonyból?

Figyelt kérdés

Olyan kevés ilyen alkalom van, olyan izgatottan várta és most úgy néz ki, nem mehet még akkor oviba.

Még nem mondtam meg neki, bizakodunk, hogy addigra a doki elengedi. De tudom, hogy nagyon csalódott lesz, ha kimarad belőle


dec. 1. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A Mikulás ajándékot megkapja, amikor megy oviba.
dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg vannak ilyen házhoz menő mikulások pár ezer forintért. Mondhatod, hogy hozzá külön eljött mert tudta, hogy beteg.
dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Derjaderja ***** válasza:
100%
Az én lányom lemaradt tavaly az ovis Karácsonyról, Télapóról is, de nem hiányolta. Elégedett volt az otthoni történésekkel.
dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Otthon nyilván kap Mikulás-ajándékot, de azt egyébként is kapna.

2-es ötlete egyébként nagyon tetszik (korábban nem hallottam ilyet), azt lehet, hogy megszervezném.

dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Az élet velejárója, hogy időnként nem jön össze, amit tervez az ember.
dec. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem lázas, és már csak a végét járja, én beviszem addig amig a Mikulás jön, majd viszem haza.
dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
6os igazad van, hagy fertőzzön le valakit, lehetőség szerint olyat akinek újszülött kistesó vagy nagyon idős nagyszülő van otthon.
dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Akkor ne is járjon közösségbe akinek van otthon veszélyeztetett.

Megsugom aki bent van az is fertőz, már a tünetek előtt 1-2 nappal.

Boltba semenjen senki se buszra ne ülj.

dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Miért kellene? Otthon kap Mikut úgyis.
dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8as, megsúgom, van különbség aközött, ha valaki direkt fertőz(beviszi a beteg gyereket hogy le ne maragyon a kicsi töndérbögyörője) vagy úgy viszi közösségbe, hogy nincs még semmi tünete a gyereknek. És megsúgom azt is, hogy a fertőzés veszélye eléggé alacsony a tünetek megjelenése előtt.


De nem baj, kívánom, hogy hasonló felelősségteljes szülő miatt töltsétek mondjuk kórházban a karácsonyt, mint nővéremék az 5 hetes gyerekkel.

dec. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!