Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az, hogy egy 6 éves...

Miért van az, hogy egy 6 éves gyereket 5 percre se szabad egyedül hagyni?

Figyelt kérdés
Öcsémről van szó 5 percre egyedül van már szagat, rombol, tör zúz, vagdos ami kárt lehet csak csinál.
dec. 9. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert nincs önállóságra nevelve. Nem azt mondom 6 évesen úgy kell mindenhez hozzá állni mint egy felnőttnek de 6 évesen azért màr meglehet bízni picit nehezebb feladatokkal. Én 7 évesen már egyedül sétáltam suliba. Igaz az utcànk végén volt a suli.
dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hat ez nem teljesen így van...

Lányomat kb ovis kora óta egyedül hagyhattam a szobába,nem csinalt ilyet

Fiam 20 hónapos,és a gyerekszobában ahol biztonságos ott simán otthagyom amíg pl. elmegyek wc-re...

dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Mert nincs megnevelve rendesen...szomorú hogy sajnos manapság sok szülő nem veszi a fáradságot erre. Később az ilyen csak rosszabb lesz
dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert a gyerekek nem egyformák.

Van, aki 6 évesen elvan egyedül is, és van, aki nem.

dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valami baja van. Ki kéne vizsgáltatni. 6 évesen már sulis vagy jövőre az lesz, ha gond van vele speciális iskola kell neki.
dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Az enyém egy borzasztóan aktív másfél éves, mégis "egyedül" van hagyva, amíg az öccsét altatom. Nyilván hallom, ha baj van, és minden baby proofolva van.

Lehet, hogy nincs kellően kifárasztva. Vagy figyelemhiánya van.

dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lenne az első, hogy meg kéne próbálni kifárasztani. Gondolom nem véletlenül egy hét elég kellemetlen időjárás után került ki a kérdés.
dec. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert hülye
dec. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!