Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet így nevelni?

Hogyan lehet így nevelni?

Figyelt kérdés
Voltam boltban, aztán állt mellettem egy roma pár, volt 2 kislányuk. Az apa kiment a boltból rágyujtani, mert türelmetlenkedett, és az egyik kislány megkérdezte, hogy hol van az apja. Az anya meg azt mondta, hogy kint van, menj, oszt szopd le apád f@szát, azt szopd le neki. Elmondta vagy 2-3-szor. Hogy lehet egy pár éves kislánynak ilyet mondani? Milyen felnőtt lesz az ilyen gyerekből?

dec. 10. 20:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
99%
Ezeknél bevett szokás. Tisztelet a kivételnek. Ezek már a nagyon legalja fajták.
dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Te biztos nem láttál még Romát közelről.

Náluk ez tök természetes

dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Romák,mit vársz tőlük....nevelni meg sehogy nem nevelik a gyerekeiket...csak megszulik oszt csak ugy vannak...
dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De gondolom, hogy a személyiség fejlődésre nincs jó hatással. Vajon otthon hogyan viselkednek.
dec. 10. 20:27
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező! De most komolyan...


Láttál te már olyan putris c.gányt,aki törődött a gyereke(purdéja) személyiségfejlődésével?


Hol élsz te?


Gondolom, nem laktál még putrisor közelében. De még nem is jártál. Csak tv-ben láttál cigányt.

Elárulom neked,hogy a cigányság 99.9%-a ilyen.


Ne a tv-ből indulj ki!

dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Amikor 4 éve a nagyobb fiam született, egy 5 ágyas szobában voltam, az egyik nőnek volt már nagyobb gyereke, vele beszélt telefonon párszor, nyilván kihangosítva, hogy máshogy… náluk kb ilyen szeretgető kifejezés volt a “puszi a pin@dra”. Minden beszélgetésükkor elhangzott ez, amolyan “szeretlek kicsim” helyett. Az első pár ilyennél kikerekedett a szemem, aztán megszoktam, ahogy gondolom a kb 3 éves kislány is.
dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%

Nekem akkor kerekedett ki a szemem amikor jött a család az újszülötthoz, és felvisitott az egyik nő hogy sz*pjam ki a f@szat neki de gyönyörű. Szerencsére aznap mehettünk haza, de sosem fog kimenni a fejemből.

Otthon hogy másképp viselkednenek? Ugyanúgy. Cigi a szájba, újszülött a kézben közben,stb stb.

dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

Én azon röhögök, hogy a kérdező mennyire nem ismeri a cigányok szóhasználatát, gondolkodásmódját.

Aztán az ilyenek rasszistázzák le azokat, akik pontosan tudják, milyenek.

dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
Budáról olyan cukinak tűntek pedig oszt dikk mán közelről meg milyenek he.
dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem Budán élek, hanem Heves megyében, annak is a rosszabbik részén.
dec. 10. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!