Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Idén karácsonykor...

Szülők! Idén karácsonykor több kisebb vagy egy nagyobb ajándékot kért a gyereketek?

Figyelt kérdés

dec. 23. 14:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
lányom fa modellépitött kért és kap.
dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Lányom iPadet kért de kerek perec megmondtam,hogy nincs rá keret,sajnálom.(9 éves ,és okteberban kapott laptopot,nem is értem minek neki iPad.)

Vettem neki pár dolgot iskolába,meg kreatív szetteket.

dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Egy nagyot, es melle tobb kicsit kap. Nem kerte, mert meg csak 1 eves.
dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

3,5 éves

5 dolgot ismételget hónapok óta.

1. Egy társas kb 6000 ft - ezt tőlünk kapja

2. Egy plüss kb 4000 ft - ezt is tőlünk kapja

3. Egy másik plüss kb 3000 ft - ezt az egyik nagypapájától kapja majd

4. Egy fa állat kb 3500 ft - ezt is a nagypapájától kapja majd

5. Kinetikus homok kb 10000 ft - ezt az egyik nagymamájától kapja majd


Tőlünk még az említett 2 mellé kap 2 könyvet, 1 társast, gyurma készletet.

dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mivel 10 hónapos, még nem tud kérni. Tőlünk egy favonatot kap és egy fa állatfigurás, babáknak való kirakót. Az anyai nagyszülők is velem vetettek ajándékot, az egy 3 oszlopos fa montessori torony.

Interaktív játékokat direkt nem akarunk neki, remélem, az apai nagyszülők sem vesznek olyat neki.

dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%
12 éves egy 800ezres asztali gépet kért. Nem kapott, mivel tavaly kapott egy laptopot és egyébként sincs szüksége rá. Kap helyett viszont s9es tabletet mert azt is szeretett volna és arra szüksége is van. Kap még egy csomó könyvet, 2 switches játékot, párnát, kottákat, naptárat, pólókat, díszpárnát.
dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem kértek semmit, nem az ajándék a karácsony lényege. Kapnak Lego-t, könyveket, foglalkoztatókat, 1-2 társast, kreatív szettet, de a szokásos élményajándékot jobban várják. 🥰
dec. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%
16 válaszolo ha ezt te mind megveszed gyereknek az ėrtékben is sok . nemcsak darabra .
dec. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

A miénk élményeket kap, a szeretett rokonaival(szoros a kapcsolat)


Egyik keresztszülő pártól: belépő velük a fővárosi nagycirkuszba


másik keresztszülő pártól: belépő velük a csodák palotájába, plusz egy könyv amit már régóta szeretne


nagynéniék: hosszú hétvége Bécsben, látványosságok megtekintése és

elmennek a Family Parkba is (nekik is van egy gyerkőc, hasonló korosztály)


Mindkét nagyszülőpártól közösen: 20 alkalmas jégkorcsolya oktatás bérlet (már évek óta szeretne megtanulni)


tőlünk: jobb korcsolya, hozzá való felszerelések, társasjáték


8 éves lányunk van

dec. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%

Több nagy dolgot kértek. 🙈

A 7 éves kislány épp a Magic Mixiért van bezsongva. Nem a legrágábbat, de nem is a legolcsóbbat vettük. Meg persze szeretne egy komplett boszorkánykonyhát is szeretne. Mondtam, hogy azt én is, de azt majd magunknak érdemes összeállítani évek alatt. Meg unikornist is szeretne (mert még nincs elég), meg szeretett volna egy akkora babaházat, amibe ő maga is belefér.

A 9 éves fiam egy embernagyságú robotot akart. Meg playstationt, meg kinézett egy majdnem embernagyságú Darth Vader figurát.

Ebből megkapják a Magic Mixiet, meg a robotot. Nem embernagyságút. Meg kapnak egy bűvészkészletet. Anyukámtól egy-egy telefont fognak kapni. Eddig a miénket kunyerálták el. De most úgy látjuk a férjemmel, hogy itt az ideje, hogy elérhetőek legyenek a gyerekek telefonon. És biztos vagyok benne, hogy nagyon fognak neki örülni. A nagyimtól meg egy-egy fülhallgatót fognak kapni. Abból is a miénket kérték el folyton.

dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!