Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Hogyan tudtátok meg,...

Szülők! Hogyan tudtátok meg, hogy a gyermeketek önkielégítést végez? Óvó- vagy tanítónéni szólt, esetleg láttátok? Ovis vagy kisiskolás korra gondolok. Mit reagáltatok? Tiltottátok, büntettétek vagy beszéltetek erről?

Figyelt kérdés

dec. 29. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Büntetni egyáltalán nem szabad. Elég ha megértetjűk szép szóval a gyerekkel mit szabad, és mit nem szabad
dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Mért ne lenne szabad? Maximum az a kérdés, hogy hol szabad. Ez még a kisgyereknek is olyan magánügye, ami nem tartozik a szülőre, csak ne tegye közszemlére a gyerek. Olyan gyerek aligha van, aki az iskolában csinálja.
dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem tabu téma, mindenképpen beszélni kell róla. Ha kicsi korban történik, valamit kompenzál.

Ha óvónő vagy tanárnő szól, meg kell köszönni és át kell beszélni a gyerekkel, hogy hol nem csináljuk.

dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Ne válaszoljatok már, mert utána meg kapjátok a privát üzeneteket a perverzektől.
dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

El kell neki mondani, hogy óvodában nem szabad. Csak egyszer, nem nyomulósan. Csak úgy. Ha nem érti meg, akkor nem, de csak finoman lehet neki mondani szerintem.


De valószínüleg le leszek pontozva.

dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4

Te meg ne írj hülyeségeket, akkor nem kapsz ilyen privátokat.

dec. 29. 16:02
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Én szeretném azt hinni, hogy nem egy pedofilnak adtunk személyes tanácsokat:
dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7

Jól hiszed. És ha nem tudsz értelmesen kommentelni, akkor kérlek ne is írj.

dec. 29. 16:22
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Előttem csinálta, teljesen természetes dolog,tilos tiltani. Max el kell magyarázni hogy bár ezzel nincs semmi baj,de lehetőleg csak otthon csinálja.ha tiltod akár problémái lehetnek szex terén.
dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudták meg a szüleim. Mert óvodas koromban még nem is csináltam. Utána meg mikor már csinaltam iskolás koromban, akkor sem a suliban. Sokkal később anyummal megbeszéltem ezt. Mindenki csinálja, normális. Tőle kaptam az első vibrátoromat. 26L
dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!