Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Hogyan tudtátok meg,...

Szülők! Hogyan tudtátok meg, hogy a gyermeketek önkielégítést végez? Óvó- vagy tanítónéni szólt, esetleg láttátok? Ovis vagy kisiskolás korra gondolok. Mit reagáltatok? Tiltottátok, büntettétek vagy beszéltetek erről?

Figyelt kérdés

dec. 29. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Kerdező, te meg elhiszed a legnagyobb marhaságokat is??

Aztán meg priveben még rá is kérdezel? Szánalmas

dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11

Nem írtam neked privátot. Csak annyit, hogy ne írj ki ilyeneket és akkor nem fognak neked a nálad is hülyébbek privátozni.

dec. 29. 18:26
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Én csak kamasz korban kezdtem, akkor meg már egyértelmű volt, hogy hol a helye. Természetesen otthon buktam le, onnan egyértelmű volt a szülőknek.
dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
60%
13-as kommentelő pasi vagy vagy csaj?
dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
36%
Majdnem négy éves koromtól kezdve a melleimet simogattam meg vakartam mert éreztem hogy akkor jó. Éreztem is hogy jó érzést okoz de közbe meg úgy éreztem rossz vagyok meg büdös. Öt éves koromtól ha raultem a játék lóra éreztem hogy kell dörzsöljem lennt mert jó lesz aztán meg örömet éreztem. Az oviban majd az iskolában bár a széken húzgáltam magam mert gyönyört okozott. Ötödikes koromban ahogy ültünk tormaoran már a sarkammal izgattam lent. 10 éves se voltam amikor megjött a havi verzesem lehet ezért éreztem már jó érzést iskolás korom előtt. Nyolcadikos korom körül lanyhult ez a nemi vágy kb harminc évre koromig. Most a harmincas eveim közepén vagyok és most van a legerősebben. Anyu tud róla hogy szoktam vakargatni. Nekem nem volt szexuális kapcsolatom senkivel. De abba nem vagyok biztos hogy szűz vagyok mert egyre mélyebbre fér el a kezem. És a maximális tampon is belefér. Meg két éve fájt ha betettem a maxi támpont, most meg elfér bennem. Én úgy képzelem el hogy a farok belemegy és ott körbe körbe járkál vagy bemegy a mehszajba ...nem tudom. Orgazmusom is van gyakran. Nem értem hogy lehet hogy van nő akinek szexelés létére sincs orgazmusa mikor nekem van az önkielégítéssel. Olyan mint a ousi és folyik belőlem és ahogy csörög az nyonyor nekem. Tudom hogy nem pisi mert nincs szaga es nem onnan jön ahonnan a pisi. Van hogy ha odanyulok akkor nem folyik hanem olyasmi jön a kezemre mint a takony és nagyon édes ízű. Két nappal előre tudom mikor lesz menstruáció mert mikor viszket és bekenyulok akkor érzem a vér szagát meg.....az ízét is. És két napra rá mindig megjön.
dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!