Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik valason gondolkodtok,...

Akik valason gondolkodtok, vagy elvaltatok, megbántátok hogy gyereketek született? Es ha igen miért?

Figyelt kérdés
jan. 10. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

A gyerekemnek mi köze ahhoz, hogy az apjával megfeneklett a házasságunk?

Normális emberben fel sem merül, hogy jó lenne, ha nem lenne.

jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy. 15 hónapos volt a lányunk, amikor a férjem lelépett. Soha nem gondoltam, hogy könnyebb lenne nélküle, vagy hogy de jó lenne, ha nem lenne.

A legjobb döntés volt, hogy ő a világra jött. Sokáig voltam vele egyedül, 7 évig neveltem egyedülállóként. Nehéz volt, de sosem bántam meg, hogy ő van.

jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nyilván az o létezését nem, de önmagában azt hogy születhetett volna egy stabilabb kapcsolatba is, pl.azzal a paroddal akivel jelenleg vagy
jan. 10. 11:09
 4/16 A kérdező kommentje:

Megint elpakoltátok a kérdésem, hihetetlen minden kérdést össze vissza kategórizáltok.

Én speciel az elváltaktol kerdeztem azért volt válás kategóriában!

jan. 10. 11:10
 5/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, utólag latom hogy nem jól irtam! Nem jó kategóriába küldték úgy akartam
jan. 10. 11:11
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Mi 9 éve voltunk házasok, amikor megszületett és 14 éve kapcsolatban. Az emberek változnak folyamatosan, 14 év után nem merültek fel olyan problémák, amik később megjelentek a ferjemnél és számomra nem elfogadható.
jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Én gondoltam rá, hogy kár volt bevállalni, mert az első másfél évben kifordult a férjem magából, a gyerekkel nem szépen bánt stb, pedig ő nagyon akarta hogy legyen, én pedig hosszú évek után belementem, mert már kezdtünk kicsúszni az időből.

A gyereket ettől még ugyanúgy nagyon szeretem, de neki sem jó egy idegbeteg, érzelmileg instabil apával felnőni, vagy elvált szülők gyerekeként. Egyedülálló anyának lenni se egy leányálom úgy tudom...Úgyhogy én gondoltam arra hogy mégsem volt helyes döntés. De így hogy már van, természetesen mindent megteszek hogy neki a lehető legjobb élete legyen.

Kicsit félremagyarázásnak érzem hogy sokan megszólják azt akinek vannak ilyen gondolatai és összemossák a gyerek nem szeretésével.

jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

keves 6os

én is pon 14 éve vagyok kapcs.ban és a férjemnél ugyanugy szamomra nem elfogadható problémák jöttek felszinre. Nálatok mik?

Nálunk más élethelyzet, más ház, stb.hozta ki pluszba a rosszat

jan. 10. 12:28
 9/16 A kérdező kommentje:
7# teljesen egyetértek és pont ugyanaz, kivétel az hogy még nem lépunk ki az időből 30asok vagyunk. pont igy érzek mint te !
jan. 10. 12:31
 10/16 A kérdező kommentje:
=#nagyon rossz volt az első 2 év, a férjem ugyanugy kifordúlt önnmagából, pedig elképzeltem milyen szépen fogunk játszani a kicsinkel..
jan. 10. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!