Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy 15 hónapos kisfiam,...

Van egy 15 hónapos kisfiam, gond lehet, hogy teli tenyérrel mutogat?

Figyelt kérdés

Könyvek nem nagyon érdeklik, az a móka neki, ha gyorsan végiglapozza... ha elmondom neki mi van a képen, meg is mutatom hogy ott a maci,megkérem, hogy ő is mutassa meg a macit, akkor semmi...

Tapsol integet 13 hós kora óta, sokmindent megért, csak ez a mutogatás.


jan. 12. 10:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, ha kell neki valami, akkor teli tenyérrel odamutat.
jan. 12. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Hát én azért ezt már megmutatnam egy szakembernek
jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

15 hónaposan az én lányomat sem érdekelték a könyvek... aztán idővel "könyvmoly" lett belőle, rengeteget kellett neki olvasni. Mai napig imádja, ha olvasok neki.

A teli tenyérhez nem tudok hozzászólni, de nem hinném, hogy akkora probléma lenne 15 hónaposan...

jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

A 20 honaposomatbannyira érdeklik a könyvek,hogy egyszer atnezzuk,utána már csak tépné el.

Mindent megmutat amit kérdezek tőle,de csak ha van kedve.ha nincs kedve akkor kb le sem szar mit beszélek neki

Persze ha elviszed szakemberhez,az megmondja mi a teendő.

jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is megmutatnám A tenyérrel mutogatást. A könyves téma normális.
jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!