Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert sir eszeveszettul...

Miert sir eszeveszettul minden alvasnal a 15 honapos fiam?

Figyelt kérdés
Mar gyomorideggel fekszunk, mert tudjuk a férjemmel, hogy ejszaka nagy kiabalas siras lesz. Egy honapja megy ez kb. Azt hittük fogzas. De az kizart, hogy eddig tart, nappal meg semmi baja. Pavorrol is olvastam mar, de az elvileg 2 eves jor utan van. Az a baj mar minden fordulasanak jajgat, elkezd sirni, hozzaerunk csak rosszabb, fulladozik a sirastol, nem tudjuk megnyugtatni ölben, csak rugdos, Altalaban hagyjuk, hogy magatol abbahagyja.. De ez akkor is borzaszto. Nappali alvasnal is vagy 2xcsinalja a masfel ora alatt sosen ebred fol ilyenkor. El kene mar vinnem kivizsgaltatni? Sztem a gyerekorvos csak kirohog. Baba koraban sose sirt ejszaka, nyugodtan aludt. Lehet neurológiai problemaja van? Vki van igy? Mit lehet tenni? Egyébként velunk alszik, nincs egyedül.
2021. dec. 18. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a lányom ezt a nappali altatásol előtt csinálta. Nem tudom, az okát, de egy pár hónapon keresztül sírt, az altatás előtt.

Aztán egyszercsak elvágták és már nem sírt.


Védőnőt keresd fel, utána lehet az orvost, alvásterapeutát vagy bárki mást.

Lehet csak ilyen időszaka van.

2021. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Lehet drasztikus voltam, de a lányom sikítva kelt napokig próbáltam is mindent, semmi, majd kivittem lemosdattam, másnap megont kezdte, kérdeztem menjünk ki mosakodni, mindta nem és csendben maradt, soha többé nem kelt üvöltve.
2021. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Almaban csinalja ezeket, neha felebresztem, mert mar tulzasnak erzem..
2021. dec. 19. 05:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Pavor nocturnus. Alvaszavar. Nincs maganal. Meg kell varni mig vege lesz. Nem emlekszik ra es teged sem ismer meg . Mintha aludna

vegigeltuk. Iszonyu.Gyogymod nincs ra,majd kinovi hamar,ha szerencsed lesz. Max kiskamasz korig tarthat. Nalunk akkor jon elo,ha nem aludt nappal,vagy nagyon keveset,vagy sok inger erte napkozben! Legyen napirend! Es figyelj a nappali alvasara,legyen meg a 2 ora.

2021. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4#es vagyok,dehogy csak akkor jon. 6-7-8 honaposan is indulhat,nekunk is akkor kezdodott.
2021. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nappali alvasnal is elofordul, 2 orat ritkan alszik Max masfelet. Őt nem lehet visszaaltatni sajnos, felkel és kesz, vagy siras miatt, fejre is allhatok, ha csak 40 percet aludt akkor annyit. Napirendunk mindig is volt, sose valtoztatok semmin, semmi extra inger nem éri. Nagyreszt ketten vagyunk.
2021. dec. 26. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!