Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezzel a problémával hová...

Ezzel a problémával hová küldenek tovább? Lehet asztma, vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Kisfiam másfél éves múlt. Néhányszor előfordult nála, hogy éjszaka nagyon sírt, és utána alig kapott levegőt.

Ma reggel viszont sírás nélkül is előfordult. Aludt, és azt vettem észre, hogy olyan kapkodva veszi a levegőt, mintha csuklana. Felvettem, kabát, kimentem vele a hidegre. 1 perc múlva minden rendben is volt. Holnap nyilván keresem a gyerekorvost. De addig is jár az agyam, mi lehet ez? Mi okozhat ilyet? Volt valakinél hasonló?


jan. 14. 07:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Krupp is lehet. Pulmonológiára küldenek. A gyerekorvos nyilván kérdezi majd, mikor, hányszor, milyen tünetekkel fordult elő.
jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!