Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Napi 2 max 3 vizelet normális?

Napi 2 max 3 vizelet normális?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4eves múlt , mostanában (néhány napja) az első vizelete 12 óra után van

Inni iszik eleget a vizelet színe normális,halvány sárga

Oviba mielőtt elmegy 8oraig addig itthon nem pisil,elvileg ott se mert azt mondja hogy nem,óvónő nem tudja már kérdeztem és ha hazajön 1orakor kb, aztán utána megy el de akkor sem rögtön .. míg hétvégén itthon volt akkor is max 12orakor ment el .. C vitamint illetve D vitamint kap minden nap de engem egy kicsit aggaszt a dolog

Ti gyerekeitek is voltak így ?


jan. 17. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A 8 éves fiam is kb 2x pisil, 1x volt, hogy reggel ovi előtt pisilt, aztán csak másnap - itt én is kiakadtam. Mondjuk ő keveset iszik
jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom csak egyszer egy nap! Keveset is iszik, 6 éves. Jobban tudják tartani szerintem.
jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megnézetném,nem normális.
jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom is hasonló. Ő 3X szokott általában. Jobb napokon 4x. Ő keveset is iszik, mindig nógatni kell.
jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!