Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen c vitamint adtok a...

Milyen c vitamint adtok a gyereknek? Se a narancsos, se epres, se málnás nem kell neki, nem tetszik neki. Nem akarok túl drágát se venni de olyan vitamint se amiben szinte semennyi vitamin nincs.

Figyelt kérdés
jan. 19. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Cebion. Belecsepegtetem a teába.
jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Amilyen van, ha tetszik neki, ha nem. Három félét soróltál fel, ha ebből nem tud választani, akkor majd választok én. Nehogy már kiskorában a fejemre nőjön, mert neki nem felel meg a narancsos, vagy az epres c vitamin. Az én szüleim sem kérdezték meg tőlem, hogy milyen ízesítésű gyógyszert szeretnék a megfázásomra. Akkor is megitatták velem a mézes teát, ha legszívesebben kiköptem volna. Akkor is a fejemre húzták azt a sapkát télen, ha szúrta a füleimet. Nem minden árt a gyereknek, amit utál. Szép is lenne, ha ő diktálna. Aztán csodálkozunk, ha pár év múlva semmit nem eszik meg.
jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én is cebion cseppeket adok neki, kiskanálba cseppentem a halolajos vitaminnal együtt és szépen megeszi, utána iszik rá vizet. Borzasztó válogatós gyerek, de tudja, hogy ezt és ha kell, akkor a gyógyszert be kell venni, nem azért esszük, mert finom.
jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Cebion - vízbe csepegtetve a D vitaminnal együtt.
jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Az én 16 hónapos fiam is ősz óta kapja a Cebion cseppeket (kiskanállal, magában), eddig nem tiltakozott :)

Nekem amúgy rendesen ízlik :)

jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy almával elintézheted vagy 2dl narancslével. Nem kell ennyi vitamin. A gyerekem D vitamint sem kap,mert úgy ítéltem,eleget visz be táplálkozással. Csináltattam vérképen D vitamin szint mérést és bőves bőven jó lett az érték.
jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!