Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb vitamin 3...

Melyik a legjobb vitamin 3 éves gyereknek? Ovodakezdés elött. Ami tényleg használ.

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Sok tej, tejtermék, tojás, gyümölcs és zöldségféle. Ezek többet érnek minden mesterséges vacaknál.
2012. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

sok sok gyümi +c vitamin hidd el más nem kell

nálam ez vált be

2012. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányom sok tejterméket, zöldséget és gyümölcsöt evett, plusz kapott Béres cseppet, meg C vitamint. Egy időben az Immunotrofinát is kapta, nagyon ajánlották.

Mégis elég sokszor volt beteg. De hát ez van, az immunrendszere most először találkozott a bacikkal, így hát csak elkapott ezt-azt. S ez nem csak rá jellemző, úgyhogy mesterséges szerek vagy igazi zöldségeket-gyümölcsök ide vagy oda, nincs biztos szer a ovis betegségek ellen.

2012. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én c vitamint adok a fiamnak, plusz 100%-os gyümölcsleveket, mert semmilyen gyümölcsöt nem hajlandó megenni:(


A barátnőm, hozott neki MOnavie szörpöt, azt kapja még (ez is gyümölcssűrítmény, más nincs is benne - szintén gyümölcs helyett kapja).


Ez a kombináció bevált, mert a múlt héten volt először beteg szeptember óta, most is valami hányós vírust hozott haza, a fél ovi kidőlt:)

2012. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


3 gyerekes anyukaként mindent, de tényleg minden gyerekvitamint végigpróbáltunk, mégis 2 nap közösségbe járás után 2 hétig itthon voltak :(


A sok gyümölcs, c-vitamin sem segített.


Végső elkeseredésemben kezdtem adni Nekik a Béres cseppet (két naponta) és azóta nem voltak itthon betegen!!!


Néha köhécselnek, de az orruk nem folyik, nem voltak lázasak és egy nap nem maradt ki az oviból!


Én ezt a Béres csepp számlájára írom, mert tényleg 2 év alatt az összes gyógyszertárban kapható vitamint kipróbáltuk, mégsem segített.


Egy hártánya van csak, hogy egy nap 2X ebédelnek, 2X uzsiznak plusz ugye a reggeli, vacsi, tízórai :)

HAtalmas étvágyat csinál :)

2012. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hiába a sok gyümölcs, meg a viatminok, ha eddig nem volt beteges, most el fog mindent kapni, hiszen először találkozik a szervezete bizonyos vírusokkal, bacikkal. Ez törvényszerű. Jó a broncho-vaxom nevű immunerősítő (doki írja fel), a béres-csepp és a cebion multi. Én úgy tapasztaltam, hogy a fiam kevesebbszer beteg, mióta ezeket szedi, és ha meg is betegszik, hamar átvészeli, nem viseli meg nagyon. Nálunk van kistesó is, ő is mindent elkap, amit a bátyja hazahoz. A doki szerint ő már sokkal jobban fogja majd bírni az ovit, ez vigasztal.
2012. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 3 gyerekes anyuka vagyok.

Nálunk a Broncho Vaxom-ot nem ajánlotta a háziorvos, mert a visszajelzések nem igazolták a hatékonyságát.

Nálunk is 1 éves a 3. baba, ő is lekap mindent, ráadásul még a Bérest sem kaphatja még.

Küzdünk, de kitartunk :)

Az igaz, hogy ezek a picik erősebbek lesznek, ha oviba kerülnek!

2012. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk két gyerkőc van én én eléggé beleástam magam ebbe a vitamin témába. Sok esetben az a probléma, hogy a gyümölcsökben és a vitamin cseppek/ tablettákban lévő vitamin csak kis arányban szívódik fel, az az szinte semmit nem ér. Érdemes olyan vitamint szedni, szedetni a kicsikkel, aminek 90% feletti a felszívódása. Nálunk a bioharmon vitaminok, amik nagyon beváltak, ajánlani tudom a sima C-vitamint, de a multivitaminjuk is jó. Én internetről rendelem, olvass utána.
2012. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én multitabs immuno kidet adok.4 éves kortól van most mióta uj kiszerelése van de megkérdeztem a dokinkat csak azért mert ne mminden 3 éves gyerek tudja elrágni a rágotablettát
2013. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!