Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki 2 évig vagy tovább szoptat...

Aki 2 évig vagy tovább szoptatott és cicin aludt el a babája, milyen volt az elalvás ill. alvás, miután leszoktatta babáját a cicirol?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét babámat 2 évig szoptattam, addig általában szoptatás alatt aludtak el. Amikor már nem szopiztak, úgy altattam őket, hogy odabújtak hozzám, átöleltem őket, pont úgy, mint szoptatáskor. Semmi problémát nem okozott az altatás. Éjszaka, ha felébredtek, odamentem a kiságyhoz és megsimogattam a kis arcukat vagy hátukat, és már aludtak is tovább. Remélem, neked is könnyen fog menni. Sok sikert!
2010. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 hónapig szoptattam, és úgy is aludt el a babám. Most úgy alszik el, hogy fogom a kezét. Éjjel, amíg szopis volt nagyon gyakran ébredt, most általában végigalussza az éjjelt, vagy egyszer kell bemennem megsimogatni.

El sem hittem volna, hogy ilyen jó alvó lesz! :)

2010. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyermekeimet három éves korukig szoptattam, cicin aludtak el. Leszoktatás után az egyik hozzám bújva hátsimogatással aludt el (ma már egyedül, nyolc éves, elég az esti mesélés) a másik úgy alszik el, hogy simogatja a karom.
2010. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Babám 23 hós koráig szopizott és mindig cicin aludt el(éjjel többször felkelt szopizni).Amikor már nem szopizott,oda bújt közel a cicihez és simogattam a hátát, végig aludtta az éjszakát.
2010. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lánykám 27 hónapig szopott. Sokszor felkelt éjjel amikor még szopott, ami utána is megmaradt. Már 4 éves, még mindig úgy alszik el, hogy fogja a kezemet, de éjjel visszaalszik magától, igaz egy szobában alszunk.

A kisfiam most volt két éves, még szopik, de már néhányszor elaludt cici nélkül. Szerencsére ő elég jó alvó éjjel, így ha elalszik akkor már végigalussza az éjszakát. Tegnap úgy aludt el, hogy a takarót a fejére húzta és hozzám bújt, ma délben pedig úgy, hogy magától forgolódott, aztán szépen lecsendesedett. Próbálnám olyan idányba terelni a dolgot, hogy este be tudjam illeszteni a januárra várt kistesó, és nagylányom kézfogással való alvászata közé. Lehet a lánykámat kéne ösztökélni, hogy szokjon le a kézfogással való elalvásról, de igazából az egész banda már régen alszik, amikor ő még mindig fetreng, és kínlódik, egyedül ezzel tudom az alvásra ösztökélni.

2010. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!