Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapi buliba ha mentek a...

Szülinapi buliba ha mentek a tesót is mindig elviszitek?

Figyelt kérdés
Amikor a saját gyereketeknek van szülinapja
jan. 22. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

A saját gyerekem születésnapján természetesen a tesója is részt vesz. (Anya, apa is).

Szerintem fogalmazd át a kérdést.

jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Szóval ha te csinálsz a saját gyerekedbek bulit akkor ott-e lesz a testvére is?

Ha így érted akkor igen,természetesen ott van a másik gyerekem.

jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen rosszul írtam a valasozmat(nem fogalmaztam jól)

Tehát ha csinálok bulit a szülinapos gyerekemnek akkor igen,a másik gyerekem is ott van a bulin.

2

jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha az én gyerekemnek van saját bulija, akkor a tesó is jelen van.

Egyéb esetben, csak ha a tesót is meghívták.

jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
A saját gyerekem buliján természetesen ott van a tesó is. Ha ovistárs hívja meg valamelyik gyerekemet, akkor pedig természetesen csak a meghívott megy.
jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan egykém van, de van családi és barátos ünneplése, ha barátos lenne úgy, hogy tesója van és nem szeretné, hogy jöjjön, természetesen nem vinném.


Itthon együtt ünnepelnénk. Amikor meghívtàk sem volt ott mindkét szülő, sőt egyszer tesó sem. Az családi ünneplés, az meg barátos.

jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk 3,5 év a korkülönbség, és a válasz nem. Sem kalandparkba, sem lézerharcra sem pedig szabadulószobába nem vittük a kicsit. Mégis mit csinált volna ott? Fel nem mászhat, a feladványokat nem érti, vagy unatkozott vagy hisztizett volna. Amikor a kicsinek tartottunk szülinapi bulit akkor a nagy önként ment át egy barátjához
jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért is természetes? Nekem pl. 5 évvel fiatalabb öcsém van. Meg is martam volna magam, ha mondjuk 9-10 éves koromban ott ette volna a fene a csajos bulimon.
jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem érhető a kérdésem. A nagyobb fiam nem szeretné ha az öccse ott lenne. De szerintem is a barátokról és róla szól, innentől ő dönti el ki vegyen részt rajta.
jan. 22. 22:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Itthon persze megtartjuk közösen
jan. 22. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!