Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokkot kaptam az ijedtségtől...

Sokkot kaptam az ijedtségtől és üvöltöttem a kislányom előtt. Mennyire lehetett rá rossz hatással?

Figyelt kérdés

Ezzel kapcsolatban írtam ki egy kérdést, kifordult a 7 hónapos kisfiam az etetőszékből, miután férjem elfelejtette bekötni.

Én a kanapén pihentem, mert beteg lettem és lázas voltam, napok óta kimerült ,kialvatlan vagyok és így gondolom az immunrendszerem sem működik úgy. Kisfiam nagyon durván mozgékony, éjszaka sem alszik.

Nem vagyok egy lepihenős típus,nappal sem, mindig volt bennem egy alap nyugtalanság.

Szóval lepihentem egy 20 percre és félálomban hallottam egy nagy puffanást és amikor odanéztem láttam a kisfiamat feküdni a kövön féloldalt. Rettenetesen megijedtem és haragudtam a férjemre, hogy tudja milyen a kisfiúnk, mégsem köti be a biztonsági övet, 20 percre merészkedtem lepihenni lázasan és ilyen történik.

Tudom én is hibás vagyok, mert megnézhettem volna, hogy be van-e kötve… meg nyilván bárkinél előfordulnak balesetek, akár nálam is előfordulhatott volna, de jelen pillanatban nagyok kiakadtam.

Sokkot kaptam a látványtól kb 1m-ről esett a kőre, azt se tudtam, hogy betört-e a koponyája, agyrázkódása lett-e vagy bármi súlyos dolog történhetett-e vele. (Szerencsére majdnem kétnapja történt, nem fejre esett, semmi tünet nincs) Utána rohantunk az ügyeletre, mondták hogy nincs baj. Az előtt üvöltöttem, kiabáltam, gondolom a lázas állapotnak is köze volt ehhez, de az 5 éves kislányom végignézte az egészet.

Egyszerűen nem tudtam magam kontrollálni.

Beszéltem vele róla, hogy miért történt, de mindenkinek azt mesèli, hogy kiesett a székből az öccse és én meg kiabáltam. Szóval leginkább az ragadt meg benne, hogy én kiabáltam.

Mit tudok még neki mondani neki ezzel kapcsolatban? Nem akarom, hogy féljen tőlem. Egyébként nem szokványos látvány volt neki, hogy üvöltözöm az apjával, így nagyon sajnálta. Utána bocsánatot kértem a férjemtől a kislányom előtt, amiért így kiakadtam.



jan. 23. 09:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
95%
Ennyitől még nem lesz baja, nem rá üvöltöttél. Szerintem inkább megijedt maximum a helyzettől, de egy ilyen eset még nem akkora probléma. Ott, ahol mindennapos a kiabálás, már más a helyzet.
jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%

Túltolod. Pont azt meséli, ami történt. Mit kéne mesélnie, hogy apa hallgatott, mint a csuka?

Nagyon helyes, hogy előtte kértél bocsánatot az apjától. (Én mondjuk sehol nem kérnék, ha ilyen birka férjem lenne. Kérjen ő, mert nem képes pár percig figyelni a saját gyerekére.)

jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 babyboom567 ***** válasza:
96%

Az üvöltözés jogos volt.(bár mindjárt jönnek az ősbudhhaanyák aki még ilyen helyzetben is a végtelen nyugalom állapotában vannak)

Semmi baja nem lesz a lánynak.

jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ilyen helyzetek és van olyan, hogy valaki ordít. Szerintem jogos is volt és én bocsánatot sem kértem volna. Nem baj ha látja a lányod, hogy ilyen is létezik, szerintem már észrevette, hogy milyen bamba apja van.
jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
23%
Ritka hp lehetsz.
jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
95%
Ezt én se értem. Picit túltolod kérdező. Picit görcsös nő lehetsz. Mit kéne mesélnie,mikor tényleg ez történt? Kiesett és te kiabáltál. Ezt látta,ez történt.
jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Persze, hogy görcsös vagyok. Hetek óta nem alszom ès beteg is vagyok.

1 perc énidőm sincs és ez van.

Mindenki robot csak én nem?

Igen, mert nem akarom hogy féljen tőlem a lányom, de ha nem nagy szám az egész, akkor rendben van.

jan. 23. 09:39
 8/45 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem üvöltsd el magad még egyszer, és majd úgy rögzül neki, hogy ez normális.
jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem normális, ha egy éterről esik fejjel előre a kőre kibuksz tőle. NEM A TE HIBÁD! ELVILEG a férjed egy teljesen kompetens(HAHA) felnőtt férfi, NEKI kellett volna mérhetetlenül sajnálnia és szégyellnie magát, amiért egy rakás szr, hogy veszélyezteti a gyereke épségét. NAgyranőtt csecsemőt vettél el, ezért vagy ki tőle és érzed a saját felelősségednek, mikor nem tehetsz róla. Nagyon utálom, hogy a férfiak ilyen inkompetensek, nem tudnak semmit csinálni, és mivel ezzel tisztában van a feleségük, még a saját felelősségének érzi. Bármi baja lehetett volna fejjel előre kiesve egy méterről a kőre.


Más kérdés, hogy inkább addig essen, amíg puha a feje, az én gyerekem megcsúszott magától kádból kiszállásnál és agyrázkódása lett. Régen 40 centiről(ágy) leesett a parkettára, akkor irgalmatlan púpja lett, de a dokinő mondta, hogy kis párnás a homlokuk, ilyenek miatt. Akkor semmi baja nem lett egy diónyi lila púpot leszámítva.

jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
68%
9# Teljesen kompetens felnőtt férfi? :D Eü-ben dolgozom,tudod hány nő hozza NAPONTA a gyerekét be,mert elejtette,leesett a pelenkázóról,kiesett a babahordozóból, kiesett a babakocsiból,leesett az ágyról? :D Elég sokan inkompetens anyák akkor. Nálatok hogy-hogy leesett az ágyról? Hát nem figyeltél,basszus... a kádasat már meg se merem kérdezni,hogy miért is nem volt csúszásgátló. Ez már nálatok 2 db eset így.
jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!