Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most tényleg én nevelek rosszul?

Most tényleg én nevelek rosszul?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van. 5 és 2,5 évesek. A gyereknevelésről soha nem beszélgettem a férjemen kívül senkivel.

2 hónapja elkezdtem dolgozni. egy 50+os 3 gyerekes nővel vagyok egy irodában.

2 hete mást sem hallgatok, mint hogy rosszul nevelek.

pl:

Én nem eszek májat. így nem is főzök. A gyerekek esznek az oviban/mamánál.

Rosszul csinálom, mert kutya kötelességem lenne olyan ételeket is főzni, amit én nem eszek meg, hiába esznek máshol.


Életemben nem síeltem.

El kell vinnem a gyerekeket síelni, megtanítani nekik. Mert én kihagytam, nekik joguk van megtanulni.


vagy épp a nyaralás.

Házat vettünk, felújítottunk, az autókat lecseréltük az elmúlt 5 évben. Így belföldön 2-3 napos nyaralások voltak emiatt. Nameg míg csecsemők voltak, el nem indultam volna velük külföldre.

Ezért is szaranya vagyok, mert kifogás mindig van. a gyereknek élmény kell. nem csak belföldön. És mi ezt nem adjk meg nekik.

Ő a 4 hónapos gyereket is vitte albániába.


Szóval valóban mindent is meg kell mutatnom, tanítanom, csinálnom nekik? hogy mindennel is megismerkedjenek?


jan. 26. 12:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Jesszus, dehogy, én az ilyet elküldeném a pitsába, vagy csak többet nem beszélnék vele a munkán kívül semmiről.
jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Annyit kérdeznék csak tőle, hogy közöd? Megsértődne, de valószínűleg nem pofázna többet. Nem kell szívbajosnak lenni az ilyen tudálékos öregedő tyúkkal.

49/N

jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Na most győztél meg hogy nem akarok 2 gyerek után visszamenni dolgozni, inkább itthoni munka... Az ilyennek tuti a fejére önteném a forró kávét, persze csakis valamilyen nevelési célzattal, vagy élményszerzés miatt...
jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Na, az én javaslatom. Készítesz egy adag májat, beviszed a munkahelyedre, és ha még egyszer kritizál a nő, a fejére borítod. Remélem, segítettem!
jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
ne foglalkozz vele,nem normális a kollégád.
jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
Nos, tulajdonképpen igaza van, csak nagyon rosszul adja elo: a lényeg az lenne, hogy mindent, amire lehetőséged van adj/mutass meg a gyerekednek.
jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
De téged az ő véleménye, pláne ha nem értesz egyet, miért foglalkoztat ennyire?
jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Mar bocs de minek foznel majat ha ti a ferjeddel nem is esztek? En pl marhaporkoltet nem fogok fozni, eddig sem tettem, nem is szeretem, a ferjem igen de o eszik mashol. Nehogymar majd 8 fogasos terulj terulj asztalkamat varazsoljak..plane ha mashol meg eszik a gyerekek, szoval arrol szo sincs, hogy tiiltanad oket a maj evesetol. Eszem megall, hogy meg mindig bele kell pofazni mas eletebe.
jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Derjaderja ***** válasza:
74%

6. Már hogy lenne ez a lényeg? Egy normális mértékletes életvitelt kell tanítani a gyereknek, nem kiskirálynak nevelni.

A bedes életemben nem nyaraltam külföldön, párom fiatalon 2x, ez nem egy kötelező prioritás.

Ráadásul ha gyűjtünk valamire nem szórjuk a pénzt. Ennél hasznosabb lecke nincs


Az ilyenekkel a szürke kő taktikát javaslom. Minden kérdésre általános, semmitmondó választ adni, semmitmondó kedvességgel. Le fog esni neki, hogy változás állt be a viszonyotokban.


Tarts meg a határaidat. Mi még úgy nevelődtünk hogy az idősebb felettünk áll, de nem, ő csak egy ugyanolyan másik ember mint Te.

jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Miért érdekel egy random nő károgása?


Miért van bármilyen hatással az életedre, gondolkodásodra?

Egyáltalán te kérdezted egyszer is véleményét?


Mi tart vissza, hogy határozottan határt húzz egy idegennel szemben?

jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!