Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák,piszkált valaki...

Anyukák,piszkált valaki titeket,amikor nem dolgoztatok?

Figyelt kérdés
amiért gyerekkel vagy gyerekekkel voltàl otthon és kisebb- hosszabb ideig nem dolgoztál,kik bántottak érte? piszkálás,megjegyzések vagy mégtöbb. engem férjem oldaláról hárman ,anyja,nővére és párja, és saját anyám is,meg keresztapám,1-2 barát van aki tényleg nem néz le amiatt,és 1- 2 aki nem mondja,de gondolja. férjem nővére mikor a harmadik gyerekem fél éves volt már utalgatott,hogy már dolgoznom kéne,ő is korán visszament,de neki egy fia van.férjem látja,hogy munka nélkül is kiborulok nèha és sírok,mindig 5- kor kelünk,éjjel is felkelnek párszor,tényleg béna vagyok,nem tudom mások hogy bírják munka mellett.szóval volt aki beszólogatott nektek?
jan. 30. 04:09
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
75%

azért nagyon nem mindegy sok dolog.

Mekkora a legkisebb? Anyagilag hogy álltok?


Mert ha pl a legkisebb is ovis már, tök jogos.

Vagy ha hó végén csak zsíroskenyérre fut, akkor is elég gáz otthon ülni.



Engem senki nem csesztetett emiatt. 2 gyerekünk lett, 5 évig voltam otthon. Megtehettük anyagilag.


Mikor a kicsi betöltötte a 2-t, ment bölcsibe én meg vissza dolgozni. Nekem lelkileg kellett.

Szeptember óta bölcsis, reggel 8tól 16óráig. Köszöni jól van. Szeptember óta 2x volt beteg.

Én munkahelyet váltottam, így közel vagyok hozzájuk, megoljuk simán. Amit a 3-4# ír, netto baromság.

jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
36%
A 3as 4es tipikus lusta emberek, akik keresik a kifogások miért ne dolgozzanak. Én ismerek olyat aki még a 10 éves gyerek mellett se dolgozik, na nem azért mert ne tudna
jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
90%

12!


Anyám a 13 és 15 éves tesóim mellett sem tud :D

Mert akkor hogy jutnának el edzésre és hogy lenne otthon minden nap főttkaja :D


11#

jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
76%

#3 nálunk 16:50ig kell odaérni legkésőbb. Azért mert nálatok “kiteszik fél 4kor a szűrét” (amit kétlek) máshol bőven oda lehet érni a gyerekért.


Egyébként meg apuka is bekapcsolódhat a gyerek szállítmányozásba. Vagy hozza, vagy vigye.


A legtöbb munkahelyen pedig elég rugalmasak a munkaidőben, ha rákérdezel és becsülettel ledolgozod máskor.

jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
84%

10#-es Hú de hasznos a válaszod,miközbe még gyereked sincs. Kutyát ne hasonlítsd...:D De majd megtudod milyen is az igazi éjszakázás.


Kérdező,sok infót nem írtál. Mivel piszkálnak?Hogy dolgoznál pici mellett? Nálam ilyen nem volt,de én is olyan vagyok,hogy ha valami nem tetszik takarodás van. Szemtől pofába megmondom nekik.

jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
74%
Kifogás mindig van. Ami amúgy teljesen rendben van akkor ha a férj egy gazdag üzletember, akinek milliós fizetése van. Akkor megteheti az asszonyka, hogy ő kiteszi a gyerekeket az oviban/suliban aztán egész délelött shoppingol meg szépségszalonokba jár. Mert ismerek ilyet is. Meg sajnos olyat is ahol a férfi megpusztul egész nap a munkában akkor se elég a pénz, de a kisasszony inkább elnézi, hogy hó végén nem tud már kaját venni a gyerekeknek, de akkor se megy el dolgozni, mert fáradt, nem tudja megoldani, stb., szóval kifogásokat mindig lehet találni. A kérdező meg döntse el ő melyik kategóriába tartozik.
jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
27%
15ös igen, megtudom és akkor is kénytelen leszek dolgozni, mert olyan a munkánk amit más nem csinál meg helyettem. Amúgy meg el nem hiszem, hogy egy vagy két nagyobb gyerek mellett legalább részmunkaidőben ne lehetne dolgozni
jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 11 , számomra pedig az a baromság amit Te írtál. Diplomával és 2 szakmával rendelkezem, mégsem találtam ennyire rugalmas munkaidejű vagy laza állást. Nem mindenki nagyvárosban él, vagy pedig szerencsés.

Más élethelyzet is van mint a Tiéd.

Örömmel mennèk dolgozni ha össze lehetne egyeztetni de röhej, hogy diplomával és szakmákkal mèg takarítani sem kell az ember ha megmondja, hogy kisgyereke van.

jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
68%

14. Apuka dolgozik, abból èlünk. Kamionozik, nem tud mindennap segíteni nekem.

A fél 4 viszont igaz, befotózzam?


Nem offolom szét a kérdést de nèzzetek már körül , más élethelyzet is van mint akinek minden tuti szupi.

jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
69%
17# Mondjuk erre szomorú volt vállalni,hisz kizárólag rá sose fogsz figyelni,az első pár hónapba sem. Természetesen nem tudod elképzelni,mivel jelenleg még nem vagy anya. Majd el fogod tudni képzelni. De ez már off,te dolgod. Többieket felpontoztam,tapasztalatból írnak.
jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!