Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák,piszkált valaki...

Anyukák,piszkált valaki titeket,amikor nem dolgoztatok?

Figyelt kérdés
amiért gyerekkel vagy gyerekekkel voltàl otthon és kisebb- hosszabb ideig nem dolgoztál,kik bántottak érte? piszkálás,megjegyzések vagy mégtöbb. engem férjem oldaláról hárman ,anyja,nővére és párja, és saját anyám is,meg keresztapám,1-2 barát van aki tényleg nem néz le amiatt,és 1- 2 aki nem mondja,de gondolja. férjem nővére mikor a harmadik gyerekem fél éves volt már utalgatott,hogy már dolgoznom kéne,ő is korán visszament,de neki egy fia van.férjem látja,hogy munka nélkül is kiborulok nèha és sírok,mindig 5- kor kelünk,éjjel is felkelnek párszor,tényleg béna vagyok,nem tudom mások hogy bírják munka mellett.szóval volt aki beszólogatott nektek?
jan. 30. 04:09
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha még soha életedben nem dolgoztál csak szülted egymás után a gyerekeket és már mindegyik intézménybe jár akkor jogos hogy ideje lenne elkezdeni dolgozni.


Ha másért nem azért, hogy legalább valami száraz kenyérre elegendő nyugdíjad legyen majd valamikor.

jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
46%
18, 19 én pl home officeban vagyok, rugalmas viszonylag a munkaidő, szóval ha arról van szó minden nap le tudok lépni korábban. Pedig nincs diplomám se. Mikor felmondtam a munkahelyemen kimondottan ilyen munkát kerestem, érdekes módon többet is találtam 1 hónap alatt sikerült elhelyezkednem. Kerestek amúgy munkát egyáltalán?
jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
35%
20as gyakorlatilag olyan a munkánk, hogy hetente 1 napot nem vagyunk itthon a férjemmel, arra van segítség, viszon 7ből 6 napot itthon leszünk mindketten a gyerekünkkel, így nem úgy fog felnőni, hogy csak anyja van az apját meg csak képről ismeri, nekem ennyi áldozatot megér :)
jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
87%
Bár nem 18,19 vagyok. De 22# azért nem mindegy,hogy milyen végzettséged van. Eüsként pl biztos nem találnál ilyet,HO-t. :D Van amit nem lehet otthon végezni azért. Mindenki nem dolgozhat köntösbe otthon két főzés között.
jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
25%

#24 De ha EÜ-s vagy akkor is válthatsz, bármikor tanulhatsz mást amivel dolgozhatsz home officeban.

Az nem indok arra hogy semmit se dolgozz hogy az egészségügyben nem tudsz gyerekbarát módon dolgozni, mert az hogy van egy egészsegügyis végzettséged nem zárja ki hogy mást is szerezz. Főleg ha otthon vagy és semmi más dolgod nincs amíg a gyerekek oviban/iskolában vannak.

jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
70%
11 éve vagyok itthon miattuk, csak 1x hallottam vissza, hogy a szomszédomnak kb nem tetszik, ő meg nem győzi kinek fizetni hogy vigyázzanak a gyerekére meg egyik munkahelyről megy a másikra... Valóban sokkal jobb ez... 🤦‍♀️
jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
29%

Nem, de azért kaptam már beszólást, mert dolgozom. :D Gyerekek előtt két állásban dolgoztam, mindkettőnél kb. 1 éves korában visszamentem a másodállásomba, ami heti 1-1,5 napot jelentett, akkor vagy apa szabadságolt, vagy a nagyszülők segítettek be. A barátaink úgy vannak bekötve, ahogy mi, megértették a döntést, a család is. Nem éreztem itthon jól magam, kellett valami szellemi tevékenység és én így lettem kiegyensúlyozott anya igazából. Na de mondjuk amit egy osztálytalálkozómon kaptam emiatt két "véranyától"... :D Hogy egy éves gyereket magára hagyni és nem érzem jól magam otthon, ezért visszamegyek dolgozni, pfff.

Szóval csak hogy érezd kérdező. Aki piszkálni akar, az bármivel tud.

jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
76%

18!

a 8tól 4ig hol rugalmas munkaidő? Ez a normál munkarend irodán...

Én sem élek nagyvárosban, sőt, 900fős kis falu. De nem helyben toporgok, hanem kerestem kicsit távolabb, a bölcsit is az alapján intéztem.

Diplomám sincs, 2 szakmám van.....

jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy engem még mindig nem zavar ha nem dolgozik valaki, örülök hogy ilyen jól keres a férfi, hogy eltart mindenkit, mert nyilván csak azok tehetik meg :)
jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
77%

25# Nem mentség,de mindenki nem fog tudni irodai egyszerű HO-t végezni. Mindenki nem lehet irodista,erre akartam kilyukadni. Azért egy végzett orvos aligha fog váltani erre,pedig ott is van család mindegyiknél szinte. Erre akartam kilyukadni. Nem is lenne annyi irodai meló,ha mindenki oda készülne.


Mondjuk off,nagyon el lett már itt a téma húzva másfele. A kérdező nem is írta,lehet éppen egy fél vagy egy éves pici mellől piszkálják. Ismerek ilyen embert,sajnos. A másik,kit miért érdekelne még ha nem is így lenne,ha ők megvannak a plusz jövedelem nélkül is és ez így megfelel. Sok nőből az irigység beszél,mert neki dolgoznia kell, hát ez van.


27# Remélem azért megvédted magad, nyilván kellett a pénz azért mentél vissza egy éves mellől, másért biztosan nem. Szégyelljék magukat,ha emiatt leszóltak.

jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!