Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai beiratkozásra kell...

Óvodai beiratkozásra kell vinni a gyereket? Vagy csak nekem kell mennem? Lesz majd külön nyílt nap is...

Figyelt kérdés

febr. 10. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kell vinni.
febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem kellett gyereket vinni.
febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Beíratkozásra nem kellett vinni, de nyílt napra erősen ajánlott.
febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell. Nálunk pl egyik oviban sem volt nyíltnap, így szeptemberbe a beszoktatással mentek először.

(2 gyerek, 2 ovi)

febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Pár perces unalmas papírmunka az egész, semmi extra. Nyílt napon fog találkozni az óvónőkkel meg nézheti meg a csoportszobát.
febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem jártál baba mama klubba az ovi szervezése által, nálunk szokta kérni az óvoda vezető, mert látni akarja a gyereket is mielőtt felveszi.
febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kellett vinni. 5-10 perces papírozás az egész. Nyíltnapról nem tudok, itt az sem volt. (cserébe viszont volt nyáron egy "családi nap", amikor az udvaron tartottak egy bulit, arra mentünk a gyerekkel, így ismerkedhetett a hellyel még a beszoktatás előtt.)
febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vinni.Mindjuk én vittem,mert az apja dolgozott.Volt szülői is augusztusban,meg kukucska nap.Nálunk így hívják.Ott lehetett lenni vele 9-11- ig.Megnéztük az ovit,játszottak a gyerekek,volt kaja ,pipa.
febr. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!