Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erről mit gondolsz szülőként?

Erről mit gondolsz szülőként?

Figyelt kérdés
[link]
febr. 13. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem úgy érezni, hogy te valójában a webcamos mentális problémás csaj vagy, aki a tiktokon vergődik és a gyermekmentes igét hirdeti.. valójában pedig folyamatosan önigazolást keres..
febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A rúdtánc egy komoly sport (is)

Mivel a gyerekek nem látják benne a szexualitást, így.. nem gondolok róla semmit.

A gyerekek kb. annyit látnak benne, hogy azta a néni pörög a rúdon, de gyorsan mozog, olyan, mint pókember.

Legalábbis az én fiam biztosan pókemberrel hozná összefüggésbe.


Rúdtáncolni pedig nem lehet 6 réteg ruhában, tehát.. az öltözékét sem rónám fel a csajnak.

febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak hoztam egy érdekes témát
febr. 13. 09:57
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Hogy tuti kell majd keressek a gyereknek egy vastagabb szőnyeg poroló állványt valahol, mert tuti ki akarja próbálni, mint én is gyerekként. :D
febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha elviszed a gyereket cirkuszba, simán láthat ott hasonlót, csak artistának hívják a hölgyet, nem rúdtáncosnak. Azok a csajok sincsenek túlöltözve, és ami rajtuk van, az is testhez simuló.
febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Anyukák olyan naívak, amikor azt hiszik, hogy a fiúgyermek 5 évesen nem látja a szép néniket.... 😃🤡
febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6! Senki nem mondta, hogy nem látja a gyerek, hogy “szép” vagy “csúnya” a néni, mert van szeme, látja.

Viszont nem szexualizálja.

A szép nénit a gyerek nem attól látja szépnek, hogy jó a cici, kerek a segg, hanem attól, hogy mosolyog, szép a szeme, aranyos az arca.

Ha a csaj síruhában vagy bundában ment volna be, a gyereknek kvázi teljesen mindegy lenne.

Én úgy tanítom a fiamat, hogy mindenki szép a maga módján, csak meg kell találni bennük a szépséget.

Legutóbb villamoson utaztunk amikor felszállt egy szomorkás lány, és velünk szembe ült le.. Nézegette, nézegette, majd megszólalt, hogy “olyan szép a néni, kár, hogy nem mosolyog, úgy biztosan még szebb” A lány elmosolyodott, a fiam közölte, hogy “látod anya, így tényleg sokkal szebb”

Nem volt sem bikiniben, sem alulöltözve..

febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

#7

Mondtam, hogy naívak vagytok. 😃

febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Menőcsajszi72 ***** válasza:
A rúdtáncosok nem csak krvák lehetnek.
febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!