Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mivel tölti otthon az időt...

Ki mivel tölti otthon az időt a kistesóval ,amíg a nagyobb oviban van?

Figyelt kérdés
Én úgy takarítanék,főznék stb.,de sajnos nem lehet tőle.Aludni úgy alszik,hogy mellette fekszek.Felkelek,felkel ő is.Mikor a férjem haza jön,akkor állok neki mosogatni,főzni.Nálatok hogy néz ki egy délrlőtt?
febr. 13. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Pont így nézett ki négy hónapos koráig.

Utánaar elvolt 10 percig egyedül, 20 percig aludt is 🤣

Amikor elkezdett járni, 14 hónapos korában stabilan, akkor jött minden helyre.

Addig gyorstakaritas, gyorsfozes volt.

febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az enyém 11 hónapos.Abban a korban van,hogy fél percre elnézek ,már élet veszélybe keveri magát.😅Mindenhol felál,mindenhez hozzá nyul stb.
febr. 13. 11:52
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez ismerős, kérdező 😅

Én alig vártam, hogy önállóan járjon, addig tényleg mindent villámgyorsan csináltam

Most két éves, és jön utánam bárhová megyek, bármit is csinlok a házban.😁

febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

15 hónapos. 4 órában dolgozom mellette, ő addig ma pl a falat pingálta ki (meg a kis lábát) filctollal. De én legalább tudtam dolgozni, ez is valami 😅

Egyébként 5 perc nyugim nincs tőle, csak ha ilyen huncutságokra adja a fejét, amúgy pisilni se tudok elmenni nélküle. Aludni csak rajtam/cicin tud (este is), egyébként meg próbálok mindent együtt csinálni vele, amikor ébren van. Vagy megvárom, amíg az apja is ráér, bár ez zömében akkor van, amikor a nagyot már hazahoztam oviból, így ilyenkor már velük vagyok én is, nem házimunkával foglalkozom. A pihenés az agyatlan sorozatnézés, amíg a kicsi rámcuppanva alszik, de ez is több, mint a semmi.

febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Miért nem kötöd magadra, míg végzed a házimunkát?

Hordozóval mindent is meg lehet oldani. Mikor alszik pihensz te is. Mikor a férjed hazajön és a nagyobb gyerek is otthon van tudtok minőségi időt együtt tölteni. Nem akkor kell minden házimunkát végezni. Magadat szivatod csak így.

febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk még mindkét gyerkőc itthon van. Szerintem sokkal könnyebb lenne, ha a nagy már ovis lenne. :D Szóval mindenkinek a maga gondja a legnagyobb valószínű. Én valóban akkor csinálok mindent, amikor van segítségem.
febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Míg elmosogattam főztem a járókában(nem a kompban) volt közben énekeltem meséltem neki beszéltem hozzá. Nagyon nyugodt volt szerencsére most is az🙏🏻 már 2éves elhisszük a nagyot oviba haza jövünk reggelizünk én neki állok pakolni stb ő játszik,jön utánnam segít.
febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért nem kötöm magamra,mert több mint 10 kiló.Pici babaként sem hordoztam.
febr. 14. 10:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Kösse magára, persze.

Egy tíz kilos gyereket, aki most fedezi fel a világot.

Majd biztos el lesz az anyja hátán..

febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát ha 10 kiló akkor közel 1 éves. Miért nem tudsz tőle főzni, takarítani? Nincs el melletted addig a kis játékaival? Adj neki lábost, meg kanalat. Takarításba is be lehet vonni. Az enyém akkor unatkozik, ha kész a házimunka és leülök.
febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!