Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális ha az 5...

Mennyire normális ha az 5 éves gyerek sportfoglalkozáson csak áll egy helyben?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élünk, csak pár foglalkozás van, amire el tudom vinni (ami összeegyeztethető a munkaidőmmel), mindegyikre lelkesen ment elsőre, aztán csak állt és alig csinált valamit. Olyan indokkal, hogy mert "nem ismerek senkit anya". Hiába magyarázom, hogy csak csinálja amit az oktató kér, majd megismerkedik a többiekkel, nem. Nagyon (túlságosan)aktív és könnyen barátkozik egyébként, nem értem ilyenkor mi van vele.
febr. 13. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne az ovin kívül bárhova vinni egy ekkora gyereket? Abban az időben inkább töltsetek együtt MINŐSÉGI időt. Játsszatok, beszélgessetek, olvassátok mesét, kézműveskedjetek, stb. Ne erőltesd a különórákat, teljesen felesleges.
febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
lånyom ennyi idősen járt külön óråra de az mind az oviban tartoták és szeretett jårni .ha nem szeretne külön sport foglalkozásra jårni ne eröltesd ,de mozogni ketesben is lehet .
febr. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mindig a kérdés feltevőjét kell támadni, de nem, nincs erőltetve rá semmi, mindenre ő akart menni, miután bemutató volt az oviban. Rengeteg MINŐSÉGI időt töltök a gyerekeimmel, ezt aztán nagyon fontos volt ideböfögni. És igen, focizunk vele mi is, biciklizünk is, de olyan aktív, hogy kevés neki.
febr. 14. 06:37
 14/17 A kérdező kommentje:
És igen, játszunk is, beszélgetünk is, meg "kézműveskedünk" is, meg játszótérre is járunk 😂😂 egy szóval sem írtam, hogy ilyenwket nem csinálunk, köszönöm a költeményt.
febr. 14. 06:43
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

És otthon utána beszélgettetek arról, hogy miért van az, hogy az első alkalomra MINDIG lelkesen megy, a későbbieknél meg MINDIG elmegy tőle a kedve?

Egyébként én a második-harmadik ilyen után megmondanám neki, hogy ezután hiába lelkesül be a következő bemutatótól, nem fogjuk a sokadik dolgot is kipróbálni, mert ennek így semmi értelme.

febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lányom már kicsit nagyobb, O is mindenre akar járni.

Cserkészetre, neptancra, rajzra, furulyara, ijasztaborokba.

De mivel ismerem, hogy nem fogja végigcsinálni, be sem fizetem őt ilyen helyekre.

Csak két helyre mehetett, választania kellett melyiket akarja tényleg csinálni amit nem ad fel pár óra után.

Nem kell mindjart bérletet venni, meg menni mert nyekken egyet a gyerek.

febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kėrdező nem azt írtad hogy gyerek akkarta az öszes szakköre járni .
febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!