Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 honapos baba hiszti kezelése?

19 honapos baba hiszti kezelése?

Figyelt kérdés

Akárhányszor lemegyünk a jatszóterre a lányommal, és mar ideje hazamenni, hatalmas orditassal távozunk.

Felkell vennem a kezembe, es úgy elhozni. Ez normalis? Valami megoldas van amivel segithetném a helyzetet?

Illetve ha megyünk valahova, sokszor fogja magat es elkezd az ellenkező iranyba menni, vagy leragad egy helyen huzamosabb ideig...akkor is orditassal tudom a cél felé vinni.

En rontottam el valamit?


márc. 1. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nem, dehogy rontottad el. Ez egy ilyen korszak, próbálgatja az akaratát és keresi a határokat. Sok türelmet és kitartást! :)
márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

A miénk 20 hónapos, múltkor azon nevettünk a férjemmel, hogy mindenki kb egyszerre indult haza a játszóról, és ott üvöltött vagy 12 kisgyerek, hogy nem akar hazamenni. :D A miénk is ugyanezt csinálja, amit te írtál, igazi élmény az a 10 perc hazaút.

Van nálunk nagy pad útközben, annál szoktunk megállni hazafelé, mert azt imádja, és ott általában csend lesz. Maradunk 2 percig, aztán irány tovább haza. Esetleg megpróbálhattok ti is hazafelé beszervezni valami pozitív dolgot. Megnézni a vörös cicát hazafelé, vagy valami különleges játékot játszani vele hazafelé. Amitől nem lesz olyan szívás indulni.

márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Életkori sajátosság. Az én kislányom is ezt csinálja lassan két hónapja, ha nem az történik, amit szeretne.

Pl. ő is utál bejönni... Már attól tartok, hogy rámküldik a gyermekvédelmet, mert olykor úgy jövünk az ajtóig, mintha nyúznám. Máskor meg jolly joker a macskánk. Ha megkérdezem megnézzük-e mit csinál bent, már szalad is... Azt vettem észre, hogy általában akkor van hiszti, ha csak egy fél órácskánk jut pl. a levegőzésre. Neki az nem elég. Ha kellően lefárad kint, akkor már motiválható, meggyőzhető, de ugye nem mindig jut erre ennyi idő, ez van.

márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!