Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Önkéntes munka terhesen? Van...

Önkéntes munka terhesen? Van ilyen? Unatkozom itthon.

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, mivel senki nem vállal felelősséget sem érted, sem a gyerekért. Ha unatkozol nézz dvdt, végezz házimunkát, barátnőzz, vásárolj, kreatívkodj vagy csináld a gyerekszobát.

31 hetes

2010. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Házimunkát túlteljesítem, barátnők igen, kreatív sajnos nem vagyok manuálisan, a gyerekszobát meg még korai... Nézelődni, vásárolni szoktam, de ez se napi 6 órás program, és valami hasznosabb tevékenység jó lenne.
2010. júl. 9. 21:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj,hogy pihenhetsz.Miután megszületik a kicsi úgyse fogsz néhány évig.
2010. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan önkéntes munka is, ami esetleg otthon végezhető, nem fizikai. (papírmunka stb.)

Konkrétat sajnos nem tudok.

2010. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Toxoplasmosison átestél? Ha igen, akkor menj állatmenhelyre kutyát sétálni vagy csak szeretgetni az állatokat :( Sok állat úgy él ott, hogy soha nem szerette senki :( Nekem ez borzalmas érzés és gondolom rajtam kívül nagyon sok jó lelkű embernek az. Szóval én ezt ajánlom, hasznos és nem hiszed el, mennyire sokat számít egy kis szeretet :)
2010. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dolgozol csak úgy simán? A munkahelyeden? Táppénzen vagy otthon?
2010. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is sokszor megfordult már a fejemben...de én dolgozom és ugyan imádom a munkámat mégis mostanában kelek úgy reggel, hogy bárcsak kevesebb órát kellene mennem...és eljön majd ez is és a fizetésem is kevesebb lesz...én sokszor gondolok arra, hogy el kellene mennem a kórházba tolmácsolni. Nem Mo-n fogok szülni és tudom, sokaknak vannak nyelvi nehézségei. Mindenféle tolmácsuk van, csak magyar nincs...de akkor megint jön a fejemben a kérdés...de mikor? Amikor még a munkahelyemen való helytállás is egyre nehezebb....Október végére vagyok kiírva...
2010. júl. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló. Én kórházba nem mennék állapotosan a helyedbe. Így is minimálisra szűkítem az időt, ami ott kell tölteni. ( persze lehet csak én vagyok egy kicsit parás.:)
2010. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak a terhesgondozóba megyek tolmácsolni is ok. Semmiképpen nem tenném ki magam mások bacijainak eszetlenül.

Teljesen megértem a megjegyzésed.

2010. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem dolgozom, lejárt a szerződésem.


Kórházat, menhelyet nem kockáztatnék... Köszi a válaszoakt, keresgélek!

2010. júl. 10. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!