Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki 2 éves korig tejitalt...

Aki 2 éves korig tejitalt adott a gyereknek, az utána is azt adott? Meddig?

Figyelt kérdés

Kérem a "nincs szüksége ilyen sz@rokra" válaszadók görgessenek tovább.

Azok válasza érdekel, akik tejitalt adtak a gyereknek. A fiam nemsokára 2 éves, és pont valamelyik nap a boltban néztem, hogy ugye van 4-es tejital is, 2 éves kor után. Most a 3-mast kapja. Ti meddig adtatok neki? Mikor hagytátok el?


márc. 7. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mi a lactogen vaníliás ízű tejitalát használtuk kb 2,5 éves koráig. Egyébként ezek elég édesek, mivel nekünk átkellett állni pár hónapra laktózmentes étkezésre így ugye tejet is laktózmenteset vettünk ami szintén édes. Az átállással nem volt gond.
márc. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Én nem magában adtam, ahogy nőtt a gyerek, hanem gabonapelyheket kevertem bele.

Nem emlékszem pontosan meddig, de biztos hogy tovább mint 2 éves koruk.

márc. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Utána sima tejet kezdett inni. Most 4 éves, már csak néha kér kakaót, inkább joghurtokat és sajtokat fogyaszt.
márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Én nem bírtam róla leszoktatni, azért vettem tejitalt. Most egy hete lecseréltem tehéntejre, és most elfogadta. Eddig kb 10x próbáltam lecserélni, és üvöltött, ha nem a tejital ízét érezte. Júniusban lesz 2 éves.
márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Kb 2.5éves koráig itta a vaníliás tejitalt közben kóstolgatta a tejet kakaót nem nagyon akarta elfogadni. Majd mikor már megszokta azóta tejet kakaót kap.
márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Reggeli mellé kapta. 2 éves körül hagytuk el, mert kb másfél decit kevertem be (nem emlékszem a pontos adagolásra, de a fele ott maradt a pohárban.

Ha kevesebbet, annak is a fele maradt meg. Ahhoz meg drága, hogy a lefolyóba végezze.

Amúgy én még adtam volna neki.

márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Lányom 2 éves 3 hónapos. Esténként meg kapja. Igényli is. Kb 210 mili lecsúszik neki. Napközben már nem kéri. :)
márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!