Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog hogy anyuka...

Normális dolog hogy anyuka megossza Tiktokon hogy a kislánya még mindig cicizni akar?

Figyelt kérdés

[link]

Erről mit gondolsz?

Kislány könyörög utolsó még egy ciciért.


márc. 13. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem normálisak.
márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

MegOSZTJA , igy irjak.

Nem zavar, sokkal jobban zavar a nyelvtant nemtudo Magdi anyus fele no ,pont mint te , kerdezo.

Nem mindegy neked ki mit oszt meg ? Ne nezd ha nem tetszik.

márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem mi a baj.. A felhàborodàs alapjàn 9-10 èves gyereket vàrtam a videòn, ez meg kb. 3 èves. Nagyon sok 3 èves kap mèg anyatejet, nincs evvel semmi baj. Tiktokot nem muszàj nèzni, akinek nem tetszik. Sokan a mindennapjaib raknak ki rèszleteket, hàt nàluk ez törtènt
márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Alapból nem normális a gyereket kirakatba tenni. Meg az sem az, aki ezeket nézi, mert a nézőszám miatt produkálja magát a sok szerencsétlen.


#3

A gyereked biztos hálás lesz, hogy felpakolod a netre az életetek.

márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy megosztja mindenkivel,az nem normális.Az,hogy egy ekkora gyerek cicizik,az igen.Nincs ő 3 éves még szerintem.Az én lányom most lesz 2 és ugyanígy nyomja.Nekem belefér még Akinek nem,az úgysem szoptat eddig.
márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Direkt nem kattintok, mert minden kattintás pénzt hoz neki. Nem tudtad?

Egyébként hosszan szoptattam és akkor hagytuk abba, amikor ő nem kérte többet, így videó nélkül se találom normálisnak, hogy a gyerek igényét ennyire semmibe vegye valaki. Van erre módszer: gyengéd elválasztás, ami nem okoz törést

márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Volt egy beszámoló internetes bünözés elharító tisztjétől, közel egy évig bizonyitasként YT videókat deep darkweb anyagokat szerkesztett .Megtébolyodott majdnem a tömény baromságtól gusztustalanságtól stb . Nem néz tvt sem ,
ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!